نتایج اولیه آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 14 امروز اعلام می شود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست ،  دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر گفت : کلیه شرکت کنندگان آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی درمقطع دکتری تخصصی می توانند از ساعت ۱۴ امروز، ۶ بهمن با مراجعه به سامانه این مرکز از نتیجه آن آگاهی یابند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش در خصوص نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان این آزمون افزود: داوطلبان در این آزمون بر اساس اولویت نمره و رشته /محل های انتخابی بررسی و در صورت کسب حد نصاب لازم در یکی از انتخاب های خود دعوت به مصاحبه شده اند. 

او ادامه داد: داوطلبان برای اطلاع از تاریخ و چگونگی انجام مصاحبه لازم است با واحددانشگاهی که به مصاحبه دعوت شده اند تماس گرفته و یا به وب سایت واحددانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. 

وی توصیه کرد :  در صورتیکه داوطلبان با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز  و ورود به بخش پرسش و پاسخ ، سوالات خود را مطرح تا کارشناسان به آنان پاسخ دهند. 

اینستاگرام آزمون دکتری