فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برای سال تحصیلـی 95-96 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، در متن اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه آمده است:

به اطلاع کلیه متقاضیان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان مقطع دکتری سال 95 می رساند پذیرش بر اساس آیین نامه ۲۱/۶۷۲۷۲ مورخ ۹۳/۴/۱۸ و اصلاحیه ۲۱/۲۳۷۲۰۰ مورخ ۹۳/۱۲/۱۶ و با تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.

اطلاعات مربوط به مصاحبه دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به شرح زیر است:

متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک ذیل را به آدرس unioloomquran@gmial.com ایمیل نمایند.

آخرین فرصت ارسال مدارک: 1395/03/26

تاریخ مصاحبه:  1395/04/26

مکان مصاحبه: قم، بلوار پانزده خرداد نبش خیابان شهدای نوبهار دانشکده علوم قرآنی قم

تلفن: 02537604070 داخلی 351

شرایط لازم ثبت نام:

1- داشتن میانگین کل 16 و بالاتر در دوره کارشناسی و میانگین کل 17 و بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد

2- بیش از دو سال از تاریخ دانش‌آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

3-  کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه (مطابق جدول ارزشیابی آیین نامه اصلاحیه)

مدارک مورد نیاز:

1ـ تصویر صفحه اول شناسنامه و یا کارت ملی

2- تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریزنمرات

تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ 95/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند (تصویر گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی).

3- تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات

تبصره 1- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر تصویر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست تصویر مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند.

تبصره 2- معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای 3 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارسال نموده و به همراه داشته باشند.

4- تصویر کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی

5- مدارک داوطلبان و وجه دریافتی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد؛ لذا به داوطلبان توصیه می شود با دقت لازم، مفاد آگهی را مطالعه و فقط در صورت دارا بودن شرایط مزبور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

6- ارائه اصل کلیه مدارک ارسال شده، در زمان مصاحبه لازم می باشد. فرم تکمیل شده از سوی داوطلب به انضمام سایر مدارک یادشده می بایست در روز مصاحبه توسط شخص داوطلب به حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارائه گردد.

اینستاگرام آزمون دکتری