دانشگاه صنعتی شیراز از میان داوطلبان ممتاز دانشگاه‌های معتبر کشور برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشجوی دکتری بدون آزمون می‌پذیرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی شیراز در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸/۴/۹۳ و اصلاحیه های شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۱۶/۴/۹۳ و شماره ۹۶۴۷۴/۲۱ مورخ ۲۴/۰۵/۹۴وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه صنعتی شیراز از بین داوطلبین ممتاز کارشناسی خود و سایر دانشگاه های معتبر بر طبق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از بررسی مدارک علمی – پژوهشی و انجام مصاحبه، تعدادی از واجدین شرایط را جهت دوره های دکتری (PH.D) برای رشته گرایش‌های زیر پذیرش می نماید.

لازم است متقاضیان تا روز دوشنبه ۹۶/۳/۲۹ تمام مدارک لازم به جز توصیه نامه محرمانه از استاد را باید اسکن کرده و در یک فایل rar یا zip همراه با نام ونام خانوادگی متقاضی بصورت لاتین در محل هائی که به تفکیک رشته و گرایش در نظر گرفته شده است، بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است که هر رشته و گرایش مدارک خود را می بایست در همان محلی که بصورت جداگانه آن ایجاد شده است بارگذاری نمود و در صورت رخداد هرگونه اشتباه،
مسئولیت آن به عهده خود متقاضی است.
تذکر: پس از این تاریخ سیستم غیر فعال و این مدت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

دریافت فایل فراخوان دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه صنعتی شیراز

همچنین، آن دسته از متقاضیان دکتری بدون آزمون که مدارک خود رابه صورت اینترنتی در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۲ از ساعت ۱۲ لغایت ۱۴ بارگذاری نموده اند لازم است به دلیل عدم دریافت فایلهای ارسالی در این بازه زمانی مجددا دراین خصوص اقدام نمایند.

اینستاگرام آزمون دکتری