ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ (کد 2142)

/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ (کد 2142)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ (کد 2142)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ دانشگاه آزاد

۱۳۹۷-۷-۸ ۲۳:۴۱:۰۲ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|برنامه ریزی درسی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar