/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪنی ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی (کد 2118)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪنی ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی (کد 2118)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) رفتار حرکتی

1) رﺷﺪ حرکتی

2) ﻳﺎدﮔﻴﺮی حرکتی

3) ﻛﻨﺘﺮل حرکتی

4) آﻣﻮزش ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ

2) روانشناسی ورزشی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته تربیت بدنی - رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزشی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪﻧﻲ ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزﺷﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته تربیت بدنی - رﻓﺘﺎرﺣﺮﻛﺘﻲ و روانشناسی ورزشی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪنی ـ رﻓﺘﺎرﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی (کد 2118)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۱۰-۲۲ ۲۲:۰۷:۴۶ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|رفتار حرکتی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar