ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی (کد 2206)

/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی (کد 2206)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی (کد 2206)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه زمین شناسی زیست محیطی لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

 

ظرفیت پذیرش دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته زمین شناسی زیست محیطی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته زمین شناسی زیست محیطی

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته زمین شناسی زیست محیطی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته زمین شناسی زیست محیطی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته زمین شناسی زیست محیطی دانشگاه آزاد

۱۳۹۷-۸-۱۸ ۱۶:۱۳:۲۷ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|زیست محیطی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar