/, فقه شافعی/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ (کد 2134)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ (کد 2134)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲدر دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲمتفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته فقه شافعی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲرا اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲمطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته فقه شافعی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻓﻘﻪ ﺷﺎﻓﻌﻲ (کد 2134)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۲:۵۳:۰۴ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, فقه شافعی|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar