/, ژنتیک/ظرفیت کنکور دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ (کد 2228)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ (کد 2228)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮلی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند..

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ژﻧﺘﻴﻚ ﻣﻮﻟﻜﻮﻟﻲ (کد 2228)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۱ ۱۱:۰۷:۰۶ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, ژنتیک|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar