/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2156)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2156)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺣﻘﻮق ﺑﻴن اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق بین الملل عمومی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق بین الملل عمومی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2156)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۴:۳۵:۳۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|حقوق بین الملل, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar