/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2154)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2154)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ لازم است با توجه به سرفصل های کنکور دکتری حقوق عمومی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻋﻤﻮﻣﻲ (کد 2154)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۴:۳۷:۱۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|حقوق عمومی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar