/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2215)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2215)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته شیمی ﻛﺎرﺑﺮدی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته شیمی ﻛﺎرﺑﺮدی  دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺷﻴﻤﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2215)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۱ ۰۰:۵۹:۴۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|شیمی کاربردی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar