/, مجموعه مدرسی معارف اسلامی/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ (کد 2180)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ (کد 2180)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮی اﺳﻼم

2) اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ

3) ﺗﺎرﻳﺦ ﺗﻤﺪن اﺳﻼﻣﻲ

4) اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﻲ

5) ﻗﺮآن و ﻣﺘﻮن اﺳﻼﻣﻲ

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته مدرسی معارف اسلامی

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪرﺳﻲ ﻣﻌﺎرف اﺳﻼﻣﻲ (کد 2180)
به این مطلب امتیاز دهید.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar