///مشکلات داوطلبان دکتری آزاد با تاخیر در اعلام نتایج

مدرسان شریف

مشکلات داوطلبان دکتری آزاد با تاخیر در اعلام نتایج

نتایج دکتری 97 دانشگاه آزاد اسلامی همچنان اعلام نشده و این موضوع چالش‌های مختلفی را برای داوطلبان در پی داشته است.

به محض کسب خبر موثق در خصوص نتایج دکتری 97 دانشگاه آزاد در کانال پی اچ دی تست (@phdtest) اطلاع رسانی خواهیم کرد… کلیک کنید…

به گزارش پی اچ دی تست، زمان انتشار نتایج نهایی دکتری 97 دانشگاه آزاد اسلامی پس از تغییرات چندباره در نهایت تا پایان هفته جاری اعلام شده است. در ابتدا اعلام شد که نتایج نهایی دکتری 97 آزاد تا روز دوشنبه 5 شهریور ماه اعلام خواهد شد، اما زمان انتشار نتایج پس از چندین بار تغییر در نهایت تا روز جمعه 16 شهریور ماه اعلام شده است.

ولی این تغییر چندباره زمان اعلام نتایج دکتری آزاد به غیر از سردرگمی داوطلبان و چشم‌انتظاری آنان، مشکلات دیگری را نیز در پی داشته است.

نتایج آزمون دکتری سراسری 97 در روز یکشنبه 4 شهریورماه منتشر شد و زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیز، در صورت عدم اعلام از سوی دانشگاه‌ها، از سوی سازمان سنجش از 7 تا 10 شهریورماه اعلام شد. البته اغلب دانشگاه‌ها زمان‌بندی خود را جهت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری 97 اعلام کردند که متفاوت با زمان‌بندی اعلام‌شده از سوی سازمان سنجش بود. ولی باتوجه به این که برگزاری کلاس‌‌های مقطع دکتری در برخی دانشگاه‌ها از هفته آخر شهریورماه آغاز خواهد شد، زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیز به اتمام رسیده و یا رو به اتمام است.

این در حالی است که برخی داوطلبان به‌خصوص پذیرفته‌شدگان دوره‌های شهریه‌پرداز از جمله دوره‌های پردیس دانشگاه‌ها و نیز دانشگاه‌های غیرانتفاعی منتظر اعلام نتایج دکتری آزاد بوده تا در صورت پذیرش، بین رشته‌محل قبولی در دانشگاه‌ سراسری و دانشگاه آزاد، محل تحصیل خود را انتخاب نمایند. بنابراین با توجه به این که هنوز نتایج دکتری 97 دانشگاه آزاد اعلام نشده و مهلت ثبت‌نام برخی دانشگاه‌ها نیز به پایان رسیده، این داوطلبان سرگردان شده‌اند. در این میان، برخی داوطلبان انتظار برای اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد را انتخاب کرده و از ثبت‌نام در رشته‌محل قبولی خود در دانشگاه‌ سراسری منصرف شده‌اند که در صورت عدم قبولی در دانشگاه آزاد، فرصت‌های خود را از دست خواهند داد. بنابراین به نظر می‌رسد با توجه به تأخیر رخ‌داده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی و عدم قصور از سوی داوطلبان، لازم است دانشگاه‌ها با تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری 97 با این داوطلبان همکاری لازم را به عمل آورند.

امید است نتایج پذیرش دکتری 97 دانشگاه آزاد نیز هر چه سریع‌تر از سوی این دانشگاه اطلاع‌رسانی شود.

مشکلات داوطلبان دکتری آزاد با تاخیر در اعلام نتایج
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۸-۱۹ ۰۸:۳۸:۰۴ +۰۳:۳۰۱۴ شهریور, ۱۳۹۷|دکتری آزاد|۳۴۱ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
نگار
نگار

با سلام بنده وارد سایت شدم ووارد پنل شخصی هیچ قسمتی به نام اعلام نتایج نیست وهنوز موفق نشدم نتایجم روببینم هر چی هم که با سنجش تماس گرفتم کسی جواب ندلد لطفا اگه کسی میدونه چکار باید کرد راهنمایی کنه

حقوق جزا
حقوق جزا

سلام ببخشید من پردیس بین المللی آیت الله آملی قبول شدم هزینه اش با آزاد های دیگر فرق دارد؟

مصطفی
مصطفی

سلام دوستان من وارد سایت دانشگاه آزاد میشم http://www.azmoon.org اصلا نمی تونم وارد میز کارم بشم.اصلا رو صفحه اش نیست.
اگر کسی اطلاعی داره لطفاراهنمایی کنید.

س‍لام
س‍لام

فکر کنم داره بروز رسانی میشه مال منم گزارش مصاحبه رو میده

امین
امین

قست نتیجه نهایی آزمون از سایتشون برداشته شد کلا !

محسن
محسن

برای منم رشته ای رو زدن که اصلا شرکت نکردم معلومه تو این کنکور دکتری عدالت کاملا رعایت میشه؟؟؟؟؟

زهرا
زهرا

تا کی باید منتظر باشیم آخر از اضطراب شدید سکته می کنیم و میمیریم تمامش کنید

امین
امین

اون نتیجه مهندسی نفرم افزار علوم تحقیقات برداشته شد از روی سایت :))

مهرگان
مهرگان

چی شد بالاخره بچه ها؟؟ برای من اون رشته رو برداشتن، چیزی دیگه ننوشته

ف.ا
ف.ا

امیررضا شاهانی سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در این جلسه گفت: اگر می‌خواهیم دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی امام زمانی باشد، راهش این است که در همه زمینه‌ها بهترین باشیم. وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی باید به جایگاهی برسد که دانشجویان هنگام انتخاب، این دانشگاه را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در نظر گیرند که این موضوع نیازمند یک کار جمعی سنگین است و با استفاده از برنامه ریزی باید انجام شود. سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه یکی از موضوعات مهم در این مرکز، امانتداری است، ‌گفت: از آنجا که در این… ادامه نظر»

مهسا
مهسا

از طریق سایت آزمون وارد پنل کاربری ام شدم

مهسا
مهسا

سلام دوستان
اعلام نتایج نهایی رو زدن.ولی برای من رشته ای رو زدن که اصلا شرکت نکرده بودم.!؟؟؟؟

وحید
وحید

برایه منم همین اتفاق افتاده الان چکار باید کرد ؟

محمد
محمد

نرم افزار مغزم که هیچى سخت افزارشم سکته زد دیگ آخ این چ کاریه با ما میکنند

سعید
سعید

یعنی واقعا دانشگاه آزاد داره چکار می‌کنه من رفتم تو سایت ی رشته دیگه زده قبول شدم ؟؟؟؟

mehdi
mehdi

چه سایتی رفتین ؟

سمیرا
سمیرا

چی شد پس

اِلسا
اِلسا

چکار کنیم حالا؟فردا هم منتظر بمونیم؟واقعا نتایج کی اعلام میشه؟یعنی این واقعا انقد سخته که یک تاریخ درست و دقیق اعلام کنن؟؟؟