/, تک/شروع ثبت نام آزمون EPT دی ماه 97 دانشگاه آزاد

مدرسان شریف

استاد وکیلی

شروع ثبت نام آزمون EPT دی ماه 97 دانشگاه آزاد

ثبت نام آزمون EPT دی ماه 1397 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه دوم دی ماه آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام آزمون EPT دی ماه 97 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه 2 دی ماه آغاز و تا ساعت 24 روز پنج شنبه 6 دی ماه ادامه خواهد داشت.
آزمون زبان EPT در روز جمعه 14 دی ماه 97 به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد ، اصفهان ، اهواز ،کرج، کرمان،کرمانشاه و رشت برگزار خواهد شد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه 12 دی ماه می باشد.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکزسنجش و پذیرش به نشانیenglish.iau.ac.ir/ept  نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون ها آگاهی یابند.

شایان ذکر است به دلیل برگزاری همزمان آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارتهای عربی  هر داوطلب مجاز به ثبت نام در یکی از آزمون های مذکور می باشد و شرکت همزمان در دو آزمون فوق امکان پذیر نمی باشد.

شروع ثبت نام آزمون EPT دی ماه 97 دانشگاه آزاد
4 (80%)
۱۳۹۷-۱۰-۳ ۱۰:۵۸:۰۷ +۰۳:۳۰۲ دی, ۱۳۹۷|آزمون های زبان, تک|۴ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
متقاضی EPT
متقاضی EPT

چرا همه مراکز استان ها محل آزمون نمی باشد !!!

مدیریت منابع انسانی 13970823
مدیریت منابع انسانی 13970823

باسلام و ا حترام
چرا قزوین محل آزمون نیست !
همه مراکز استان ها بایستی محل آزمون قرار گیرند با این همه متقاضی!

علی
علی

چرا شهر ساری محل آزمون نیست چرا باید دو استان مازندران و گلستان برای ازمون به رشت بروند این ۵دالت نیست راه دور است استان مازندران را محل آزمون قرار دهند

رضا
رضا

بنده هم بخاطر اینکه شهر ساری محل آزمون نبود این بار نتونستم شرکت کنم…واقعا براشون متاسفم که دو استان به این بزرگی را نادیده گرفته اند..چگونه است که همیشه صحبت از کاهش هزینه هاست!!!
ولی باید برای یک آزمون حداقل ۲۰۰ کیلومتر آنطرفتر شرکت کنیم؟اون هم با این شرایط خطرناک خودروها و جاده ها…