ثبت نام نخستین آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم در سال 98 از نیمه اردیبهشت ماه سال آینده آغاز خواهد شد.

کانال تلگرام دکتری

به گزارش پی اچ دی تست، نخستین آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم در سال 1398، در روز جمعه 98/03/24 برگزار خواهد شد. ثبت نام این آزمون از ساعت 14 روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه 98 آغاز خواهد شد و تا ساعت 18 یکشنبه 1398/02/22 ادامه خواهد داشت. اما با توجه به این که حوزه های برگزاری آزمون دارای ظرفیت مشخصی است، تعدادی از حوزه های برگزاری آزمون تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام تکمیل ظرفیت می شوند.

قابل توجه است که داوطلبانی که در سامانه برای شرکت در آزمون پروفایل نساخته اند، فقط در روز و ساعت اداری از روز شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 16 اجازه ساختن پروفایل در سامانه را دارند. ضمناً تائید مدارک بعد از ساختن پروفایل توسط مدیر سامانه انجام می شود.

حوزه های برگزاری آزمون MSRT خردادماه 98 تهران، اهواز، مشهد، تبریز، بابلسر، زاهدان، شیراز، همدان، قم، رشت، اصفهان، کرمانشاه، کرمان، اراک، اردبیل، یزد، کیش، بیرجند، خرم آباد، سنندج، قزوین، ایلام، گرگان، کاشان، سمنان می باشد.

نتایج این آزمون شنبه اول تیرماه 1398 اعلام خواهد شد.

گفتنی است داشتن مدرک زبان در مصاحبه دکتری دارای امتیاز است. مدرک آزمون زبان MSRT نیز مورد قبول کلیه دانشگاه های داخل کشور ازجمله دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این آزمون به صفحه زیر مراجعه کنید:

MSRT چیست؟