دانشگاه تفرش از میان دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز نیمسال چهارم مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون در دوره دکتری در سال 98 دانشجو پذیرش می کند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

 

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه تفرش درخواست دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال چهارم ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون را در چهارچوب ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری طبق آیین نامه  مورد بررسی قرار می دهد و از بین متقاضیان از طریق بررسی سوابق، مصاحبه و بدون شرکت در آزمون در رشته های اعلام شده، دانشجو می پذیرد.

نحوه احراز شرایط استفاده از آیین نامه دکتری بدون کنکور

دانش آموختگانی و دانشجویان نیمسال چهارم کارشناسی ارشد که

۱- دارای میانگین کل ۱۶ در دوره کارشناسی و میانگین ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد.

۲- بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

۳- کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی پیوست.

۴ کسب حداقل نمره ۵۰ از آزمون زبان (MCHE یا معادل آن در سایر آزمونها) قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق با آیین نامه دوره دکتری مصوب وزارت)

ثبت نام و ارسال مدارک دکتری بدون آزمون دانشگاه تفرش

داوطلبان باید مدارک ذیل را حداکثر تا پایان وقت اداری ۹۸/۲/۱۸ با پست پیشتاز به نشانی : تفرش – ابتدای جاده تهران – دانشگاه تفرش – کد پستی: ۷۹۶۱۱-۳۹۵۱۸ مرکز استعدادهای درخشان ارسال نمایند. درج عبارت ” مربوط به پذیرش بدون آزمون دکترا” و نام رشته مورد تقاضا بر روی پاکت الزامی می باشد.

تبصره ۱: مدارک ارسالی داوطلبان و وجه پرداختی آنها به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تبصره ۲: پذیرش نهایی بر اساس بررسی مدارک و سوابق داوطلبین صورت می گیرد و به مدارک ناقص و یا دریافت شده بعد از تاریخ ۹۸/۲/۱۸ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان و شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه تفرش

مدارک مورد نیاز دکتری بدون کنکور دانشگاه تفرش

۱- فرم تکمیل شده در خواست پذیرش بدون آزمون

۲- تصویر کارت ملی

٣- تصویر شناسنامه

۴- یک قطعه عکس ۳*۴ جدید با ذکر مشخصات در پشت آن

۵- گواهی رتبه

۶- تصویر گواهینامه فارغ التحصیلی کارشناسی به همراه ریزنمرات

۷- تصویر گواهینامه فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد به همراه ریزنمرات

۸- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عومی یا معافیت یا دفترچه آماده به خدمت معتبر برای داوطلبان مرد

۹- تصویر صفحه اول و چکیده پایان نامه، کلیه مقالات علمی و گزارشهای پژوهشی منتشر شده

۱۰-گواهی پذیرش مقاله برای آن دسته از مقالاتی که در زمان تقاضا به چاپ نرسیده باشد الزامی است.

۱۱- معرفی نامه علمی: ذکر نام و آدرس و شماره تلفن دو نفر از استادان دوران تحصیل (ترجیحا دوره کارشناسی ارشد) برای بررسی صلاحیت علمی داوطلب الزامی است.

۱۲- اصل و تصویر فیش بانکی واریزی به مبلغ ۱۰۰۰.۰۰۰ ریال به حساب با شماره شبا ۵۵۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۱۰۵۶۰۳۰۱۹۳۱۴ IR به نام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه تفرش نزد بانک مرکزی جمهوری
اسلامی

شناسه واریز علوم پایه: ۳۷۳۱۰۵۶۵۱۱۲۲۰۰۱۰۰۹۷۱۰۳۳۰۰۱۰۰۰۱)

شناسه واریز فنی و مهندسی: ۳۹۸۱۰۵۶۵۱۱۲۲۰۰۱۰۰۹۷۱۰۳۳۰۰۱۰۰۰۲)

بابت هزینه ثبت نام ( بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه دکتری)

توضیحات مهم

* متقاضی (دانشجویان نیمسال چهارم) باید حداکثر تا پایان شهریور ماه سال ۹۸ دانش آموخته شود.

* دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد تا ۲ سال پس از دانش آموختگی می توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون برای ورود به دوره دکتری بهره مند شوند.

* متقاضیان صرفا می توانند در یکی از رشته گرایشهای همنام یا متناسب با رشته تحصیلی خود داوطلب شوند. (تشخیص میزان همپوشانی با گروه برگزار کننده دور دکترا ست).

* پذیرش بدون آزمون از دانش آموختگان دانشگاههای پیام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی – غیر انتفاعی، پردیس های بین المللی صورت نمی گیرد.

* پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد جهت ورود بدون آزمون در مقطع دکترا، مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه و تائید سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

بدیهی است تشکیل پرونده و دعوت به مصاحبه، هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد نتایج پس از ارزیابی و امتیاز دهی به فعالیها و سوابق داوطلبین تعیین و اعلام خواهد شد و در صورت منصرف شدن متقاضی مدارک و هزینه دریافتی مسترد نخواهد شد.

* داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند در وقت اداری با مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه تفرش با شماره تلفن ۰۸۶۳۶۲۴۱۲۷۵ تماس حاصل نمایند.

مطالب مفید برای داوطلبان دکتری دانشگاه تفرش

 

اینستاگرام آزمون دکتری