با وجود اطلاعیه مرکز آزمون زبان وزارت علوم مبنی بر شروع ثبت نام آزمون MSRT مرداد 98 از ساعت 14 امروز، باز هم سامانه دچار اختلال است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس زمان بندی اعلام‌شده از سوی مرکز آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم، مقرر بود ثبت نام آزمون MSRT قرار بود از 9 تیر ماه آغاز شود. اما با فرا رسیدن زمان ثبت نام، مرکز آزمون اعلام کرد که زمان ثبت نام بعدا اطلاع رسانی خواهد شد.

در روز 25 تیر ماه، از سوی سامانه این آزمون اطلاعیه‌ای منتشر شد مبنی بر این که سامانه ثبت نام MSRT تغییر یافته و زمان ثبت نام آزمون MSRT مرداد 98 از 29 تیر آغاز خواهد شد. اما سامانه ثبت نام در 25 تیر دچار اختلال شد و برای بار دوم ثبت نام MSRT به تاخیر افتاد و اعلام شد که ثبت نام از دوشنبه 31 تیر شروع می شود.

اما امروز نیز همزمان با شروع ثبت نام، متقاضیان شرکت در این آزمون با پیغام زیر مواجه شده اند:

کاربر گرامی ضمن پوزش از مشکل بوجود آمده، با توجه به ترافیک زیاد کاربران، در حال حاضر قادر به سرویس دهی نمی باشیم.خواهشمند است دقایقی دیگر مجدد تلاش نمایید

با توجه به این که در سال 98 تا به این لحظه آزمون زبان تولیمو برگزار نشده است و تنها یک مرحله آزمون MSRT برگزار شده، داوطلبان زیادی چشم انتظار ثبت نام و شرکت در این آزمون هستند که اختلالات پیاپی سامانه موجب سردرگمی آنها شده است.

بنابراین لازم است وزارت علوم هر چه سریع تر نسبت به رفع مشکلات سامانه ثبت نام و اعلام زمان دقیق ثبت نام اقدام نماید.

اینستاگرام آزمون دکتری