دانشگاه ادیان و مذاهب در سال 1398 به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری تخصصی دانشجو می پذیرد.

کانال تلگرام دکتری

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه غیرانتفاعی ـ غیر دولتی ادیان و مذاهب برای سال تحصیلی 98ـ99 اقدام به پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقطع دکتری تخصصی در رشته‌های ذیل می‌نماید.

داوطلبان می‌بایست پس از مطالعه دقیق آیین‌نامه‌ها حداکثر تا پایان تیرماه سال 1398 در سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه به آدرس www.azmoon.urd.ac.ir اقدام به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز نمایند.

 

تکالیف داوطلبان برای شرکت در فرآیند پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان

  1. به داوطلبان توصیه می‌شود پس از مطالعه دقیق آیین‌ها و دفترچه راهنمای ثبت‌نام با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو اقدام به ثبت‌نام نمایند.

  2. برای تکمیل مراحل ثبت‌نام از طریق سامانه بارگزاری فایل‌های ذیل ضروری می‌باشد.

  • فایل عکس 3×4 (جدید، تمام‌رخ و با زمینه سفید)

  • فایل مدرک کارشناسی

  • فایل ریزنمرات مقطع کارشناسی (درصورتی که در فایل مدرک کارشناسی میانگین کل ذکر گردیده است بارگذاری فایل ریزنمرات ضروری نیست)

  • فایل مدرک کارشناسی‌ارشد (مخصوص داوطلبین مقطع دکتری)

  • ریزنمرات مقطع کارشناسی‌ارشد (درصورتی که در فایل مدرک کارشناسی میانگین کل ذکر گردیده است بارگزاری فایل ریزنمرات ضروری نیست)

  1. پرداخت اینترنتی مبلغ 800,000 ریال (هشتاد هزار تومان) به نام صندوق شهریه دانشگاه ادیان و مذاهب در سامانه پذیرش دانشجو به‌صورت آنلاین. (هزینه ثبت‌نام عودت داده نمی‌شود)

  2. در پایان مراحل ثبت نام به داوطلبان یک کد رهگیری داده خواهد شد که این موضوع نشانگر پایان مراحل ثبت نام یک داوطلب است. صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (1 امتیاز , میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...