کنکور دکتری آخرین آزمون تحصیلات تکمیلی است و مقطع دکتری ارزشمندترین مقطع تحصیلی برای هر فرد تحصیل کرده ای می باشد. این آزمون نقش بسیار مهمی در تعیین جایگاه اجتماعی و شغلی افراد دارد. سطح معلومات علمی داوطلبین مهمترین عامل قبولی آنها در کنکور دکتری و مصاحبه این آزمون است. اما غیر از این مورد، عوامل دیگری نیز در قبولی و موفقیت داوطلبان نقش مهمی دارند، که مهمترین آنها داشتن امنیت است تا بتوانند در آرامش و با خیال راحت درس بخوانند و کارهای پژوهشی خود را انجام بدهند و برای ماراتن کنکور و مصاحبه آماده شوند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

یکی از مهمترین دغدغه های بشر در سراسر دنیا و در طول تاریخ ایجاد امنیت مکان زندگی خود بوده و افراد همیشه به دنبال راه حلی بوده اند که به بهترین شکل از خانه خود محافظت کنند و آرامش خود و خانواده را تأمین کنند. از آنجایی که درب ورودی اصلی ترین راه ورود افراد بیگانه به منازل است، انتخاب یک درب ضد سرقت ایمن و باکیفیت تا حد بسیار زیادی می تواند امنیت و آرامشی که داوطبان گرامی کنکور دکتری برای موفقیت در کنکور و مصاحبه به دنبال آن هستند را تأمین کند.

این روزها درب های ضد سرقت مطمئن ترین راه برای ایجاد امنیت خانه ها هستند و به همین دلیل محبوبیت زیادی بین مردم مختلف پیدا کرده اند. در بازار ایران انواع مختلفی از درب های ضد سرقت در قیمت های مختلف موجود است. داوطلبان گرامی لازم است برای خرید درب ضد سرقت به چندین نکته توجه کنند:

– جنس چهارچوب درب نقش مهمی در کیفیت آن دارد و در انتخاب چهارچوب باید دقت کنید که فلز آن از آلیاژ خوب ساخته شده باشد.

– قفل و لولای درب ضد سرقت از مهمترین مواردی هستند که در خرید درب ضد سرقت می بایست به آنها توجه کنید. این نکته را فراموش نکنید که درب باید حتماً بر روی بیش از سه لولا نصب شده باشد.

– استفاده از ورق فولادی بین دو طرف درب یکی دیگر از موارد مهمی است که در خرید درب ضد سرقت اهمیت دارد. این ورق فولادی اصلی ترین عامل ضد سرقت بودن درب ها می باشد. مراقب باشید که اگر درب ضدسرقت این ورق فولادی را نداشته باشد هیچ فرقی با یک درب معمولی ندارد!

جنس روکش، مقاومت در برابر آتش سوزی، مقاومت در برابر صدا و حرارت، مقاومت در برابر اسید، و ابزار یراق از دیگر مواردی هستند که میبایست در زمان خرید درب ضد سرقت به آنها توجه کنید.

ممکن است داوطلبین عزیز کنکور دکتری با توجه به شرایط اقتصادی این روزها قادر به تهیه درب های ضد سرقت لوکس یا درب های ساخت کشور ترکیه نباشند. ما به این دوستان این مژده را می دهیم که با یک قیمت مناسب می توانند انواع درب ضد سرقت ایرانی را تهیه کنند. این درب ها نسبت به کیفیت بالایی که دارند از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و نسبت به خرید درب های ضد سرقت ترک و چینی به صرفه تر هستند.

داوطلبان عزیز اگر برای افزایش امنیت و آرامش خود تصمیم به خرید و نصب درب ضدسرقت داشته باشند می توانند تا زمان کنکور دکتری به سایت “مومن در” مراجعه و خرید کنند.

این مطلب یک گزارش آگهی است و سایت پی اچ دی تست آن را تایید یا تکذیب نمی کند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری