موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

گرایش های دکتری ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری، این رشته در مقطع دکتری تخصصی بدون گرایش ارائه می‌شود.

دانشگاه‌های دکتری ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی

 برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته ﺣﻘﻮق بین‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری ﺣﻘﻮق بین‌ اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ﺣﻘﻮق بین‌ اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون دکتری این رشته به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری ﺣﻘﻮق بین ‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق بین ‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری ﺣﻘﻮق بین ‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته ﺣﻘﻮق بین ‌اﻟﻤﻠﻞ ﻋﻤﻮمی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لیلا
شهریور ۱۹, ۱۴۰۲ ۱۰:۰۶ ب٫ظ

سلام جهت دکتری بدون آزمون برای امسال در دانشگاه پیام نور چیکار باید بکنم

حقوق بین الملل
مهر ۲, ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ق٫ظ

بماند به یادگار :
من سال ۹۷ با رتبه ۲۵ هیچ جا حتی پردیس قبول نشدم و با رتبه های بالای صد پردیس دارن امسال جامع امتحان میدن یک سال نخوندم و قصد داشتم دورشو خط بکشم …اما زد به سرم امسال (۹۹)برای اخرین بار شانس خودمو امتحان کنم ..با زندگی متاهلی و دو تا بچه و دوجا کار کردن با هر مشقتی بود خوندم که خوردیم به کرونا و سه ماه لای کتاب رو باز نکردم اما با مطالعه یک هفته قبل ازمون در کنار تشکیل کلی کمپین و سایت و توییتر و اینستاگرام برای جلوگیری از تعویق مجدد کنکور توانستم رتبه تک رقمی بیارم ..پس فردا ظرف دوهفته مصاحبه دارم …یا امسال روزانه قبول میشم یا میبوسم برای همیشه میزارم کنار ..پناه بر خدا

داوطلب
تیر ۱۱, ۱۴۰۱ ۱۰:۴۵ ق٫ظ

قبول شدی؟