دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گرایش های دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 1400-1401، گرایش های دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی به شرح زیر است:

1) ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی

دانشگاه‌های دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﻳﺮان ﺑﻌﺪ از اﺳﻼمی در رشته ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی سراسری ظرفیت پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی سراسری

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی دانشگاه آزاد

ظرفیت پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی دانشگاه آزاد

ظرفیت آزمون دکتری آزاد ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1400 از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری 1400 که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون دکتری این رشته به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی در سال 1400 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1400، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته ﺣﻘﻮق ﺟﺰا و جرم شناسی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری