دانشگاه های دارای پذیرش دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گرایش های دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 99، این رشته در مقطع دکتری در گرایش مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح پذیرش دارد.

دانشگاه‌های دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح سراسری

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی ـ حفاظت و اصلاح دانشگاه آزاد

 

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 99 از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام آزمون دکتری