پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری طراحی صنعتی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری طراحی صنعتی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

گرایش های دکتری طراحی صنعتی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری، این رشته در مقطع دکتری تخصصی بدون گرایش ارائه می‌شود.

دانشگاه‌های دکتری طراحی صنعتی

 برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری طراحی صنعتی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته طراحی صنعتی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری طراحی صنعتی

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب مفید برای داوطلبان دکتری:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری طراحی صنعتی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری طراحی صنعتی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری طراحی صنعتی در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته طراحی صنعتی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رحیمی
آبان ۹, ۱۴۰۱ ۲:۳۳ ب٫ظ

سلام من کارشناسی طراحی صنعتی خوندم ارشد مواد گرایش سرامیک میتونم دکتری طراحی صنعتی شرکت کنم

م
خرداد ۱۶, ۱۴۰۲ ۹:۵۳ ب٫ظ
پاسخ به  رحیمی

سلام توی دفترچه نوشته فارغ التحصیل ارشد طراحی صنعتی ، رو همون حساب ممکنه یه دانشگاه دعوت کنه یه دانشگاه نه ولی برا قبولی پروپزال خوب و قوی مهمتره ، خصوصا با توجه به اینکه قبل مصاحبه و همراه مدارک یه خلاصه پروپزال هم میگیرن . من یه دور رفتم مصاحبه شرایطم مشابه شماست ، به مدرکم ایراد گرفتن اما مشکل اصلی پروپزالم بود که روش وقت نذاشته بودم