کارنامه و رتبه قبولی آزمون دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی سال‌های گذشته به داوطلبان این رشته کمک می‌کند که بتوانند با توجه به شرایط خودشان تخمینی از دانشگاه محل قبولی داشته باشند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

هر ساله داوطلبان در آزمون کتبی دکتری تخصصی به سؤالات عمومی (شامل زبان عمومی دکتری و استعداد تحصیلی دکتری) و نیز سؤالات تخصصی پاسخ می‌دهند. درصد کسب‌شده در هر یک از دروس امتحانی به همراه نمره تراز و نیز رتبه داوطلب، در کارنامه نتایج اولیه دکتری اعلام می‌شود.

بعد از اعلام نتایج دکتری از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری و دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد منتشر خواهد شد و سپس داوطلبان مهلت دارند تا در زمان انتخاب رشته دکتری، رشته‌محل‌های مدنظر خود را در فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش و یا دانشگاه آزاد وارد کنند.

با اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری، مشخص خواهد شد که هر یک از داوطلبان امکان حضور در مصاحبه دکتری کدام دانشگاه‌ها را خواهد داشت. سپس زمان مصاحبه دکتری سراسری و زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سایر جزئیات لازم به اطلاع داوطلبان خواهد رسید تا بتوانند در موعد مقرر در مرحله دوم آزمون دکتری شرکت کنند.

 

ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی مشاوره انتخاب رشته دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی
نمره تراز دعوت به مصاحبه دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی مصاحبه دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی

 

اطلاعات مهم درخصوص مصاحبه دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی

با توجه به اهمیت مرحله مصاحبه در قبولی آزمون دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم، به مقالات زیر مراجعه کنند:

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی

در جدول زیر جزئیات کارنامه و رتبه قبولی داوطلبان آزمون دکتری مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی در سال‌های گذشته ارائه شده است تا داوطلبان بتوانند با توجه به درصد کسب‌شده در هر درس، تخمینی از امکان قبولی خود در دانشگاه‌ها داشته باشند.

کارنامه و رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی دانشگاه سراسری 97 – 98

درصد پاسخگویی به هر درس

رتبه در سهمیه

نوع سهمیه

رشته

گرایش

دانشگاه

نوع دوره

تراز کل

دروس تخصصی

24

20

آزاد

مهندسی نساجی

تکنولوژی نساجی

دانشگاه اصفهان

روزانه

4707

استعداد تحصیلی

26

زبان

25

دروس تخصصی

28

27

آزاد

مهندسی نساجی

شیمی نساجی و علوم الیاف

دانشگاه گیلان – رشت

روزانه

4717

استعداد تحصیلی

32

زبان

17

دروس تخصصی

33

42

آزاد

مهندسی نساجی

تکنولوژی نساجی

دانشگاه صنعتی اصفهان

نوبت دوم

4451

استعداد تحصیلی

26

زبان

10

دروس تخصصی

30

63

آزاد

مهندسی نساجی

شیمی نساجی و علوم الیاف

دانشگاه صنعتی اصفهان

نوبت دوم

4328

استعداد تحصیلی

38

زبان

1-

دروس تخصصی

5