تعطیلی چند روز اخیر دانشگاه‎های قم این سوال را برای داوطلبان آزمون دکتری 99 مطرح کرده است که آیا ممکن است شرایط خاص فعلی بر روی برگزاری کنکور دکتری هم تاثیر گذارد؟

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، متأسفانه خبرهای مربوط به مشاهده ویروس کرونا در کشور حاکی از آن است که تاکنون چند نفر از هموطنان عزیز به این ویروس مبتلا شده اند.

بر اساس آخرین اخبار منتشره، تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در چین از مرز 75 هزار نفر گذشته و شمار قربانیان آن نیز به 2236 تن رسیده است.

در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم در روز پنجشنبه اول اسفندماه تعطیل شد. تعطیلی همه مراکز آموزشی، دانشگاهی و حوزوی در روز شنبه سوم اسفند نیز در این استان ادامه دارد.

حال، تعطیلی چند روز اخیر دانشگاه‎های قم این سوال را برای داوطلبان آزمون دکتری 99 مطرح کرده است که آیا ممکن است به تعویق انداختن تاریخ برگزاری کنکور دکتری که در تاریخ 9 اسفند ماه برگزار خواهد شد، به عنوان اقدام موثر و مفیدی در جهت جلوگیری از شیوع انتشار این ویروس با توجه به شرکت 175هزار نفر در این آزمون مدنظر قرار گیرد؟

اینستاگرام آزمون دکتری