بروزرسانی 16 اردیبهشت 99: زمان آزمون دکتری 99 به 26 تیر ماه موکول شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

فوری: احتمال تعویق مجدد آزمون دکتری 99 وجود دارد.

مهم: با توجه به شیوع کرونا، زمان برگزاری آزمون دکتری 99 به 9 خرداد تغییر پیدا کرد. 

مشاهده اطلاعیه سازمان سنجش

تعویق زمان آزمون دکتری | تغییر تاریخ کنکور دکترا

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورتی که نظر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تعویق مجدد زمان برگزاری آزمون های ارشد و دکتری باشد، زمان های جدید آزمون ها از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با مهر درباره وضعیت اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به عنوان مصوبه به تأخیر افتادن زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری گفت: در صورتی که نظر  ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا این باشد که کنکورهای دکتری و ارشد که قرار بود در فروردین و اردیبهشت سال ۹۹ برگزار شود، به تاخیر بیافتد سازمان سنجش با هماهنگی مراکز ذیربط زمان های جدید را تا آخر هفته آینده اعلام خواهد کرد.

وی افزود: البته این موضوع مشروط به این است که اگر نظر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به تعویق مجدد این آزمون ها باشد زمان های جدید از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.

به گزارش مهر، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا امروز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸ با اعلام مصوبات جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: یکی دیگر از مصوبات امروز ستاد، به تأخیر افتادن زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری است که زمان جدید آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

پیش از این زمان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ به دلیل مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۹ فروردین به روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳ و ۴ اردیبهشت ماه ۹۹ تغییر یافته بود.

همچنین زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۹ به دلیل مراقبت ناشی از شیوع بیماری کرونا از جمعه ۹ اسفند ۹۸ به پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۹ تغییر یافته بود.

آیا تصمیم ستاد مبارزه با کرونا درخصوص تغییر زمان آزمون دکتری 99 اعلام شده است؟ چگونه از اخبار زمان آزمون دکتری 99 مطلع شوم؟

تاریخ جدید برگزاری کنکور دکتری 99 اعلام شده است.

کلیه اخبار تعویق آزمون دکتری 99 و اعلام تاریخ جدید ازمون دکتری در کانال تلگرام دکتری و یا  پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست درج خواهد شد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص زمان آزمون دکتری 99 کلیک کنید.

آیا احتمال تعویق آزمون دکتری 99 وجود دارد؟

پس از اعلام لغو همه آزمون‌های بین‌المللی در اردیبهشت ماه، آزمون کارشناسی رسمی دادگستری (قرار بود در تاریخ 9 خرداد برگزار شود) و نیز تغییر زمان کنکور دکتری ۹۹ وزارت بهداشت، اعتراضات داوطلبان درخصوص تغییر تاریخ آزمون دکتری 99 بالا گرفت. برخی داوطلبان معتقدند که نباید تفاوتی بین داوطلبان آزمون‌ها باشد و لازم است زمان برگزاری آزمون دکتری 99 تغییر کند.

از طرفی برخی داوطلبان نیز با استدلال نامناسب شرایط روحی و روانی داوطلبان به علت تعویق چندباره کنکور دکترا و نیز مشخص نبودن زمان اتمام شیوع بیماری کرونا، خواستار برگزاری آزمون در موعد مقرر هستند.

تا امروز سازمان سنجش بر برگزاری کنکور دکتری 99 در موعد مقرر تأکید دارد. هر خبری در خصوص تغییر زمان آزمون دکتری 99 را در اسرع وقت به شما اطلاع خواهیم داد.

آیا احتمال لغو کنکور دکتری 99 وجود دارد؟

عدم برگزاری آزمون دکتری در حد یک شایعه در بین داوطلبان است. آن چه که تا به امروز از زبان مسئولین سازمان سنجش شنیده شده، تنها تعویق آزمون دکتری است.

آیا سازمان سنجش فرصت مجددی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون دکتری 99 در نظر نگرفته است؟

تا امروز چنین فرصتی برای داوطلبان دکتری فراهم نشده است. هر خبری در خصوص تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری در صفحه ثبت نام آزمون دکتری اطلاع رسانی خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری