سخنگوی سازمان سنجش گفت: تعداد حوزه‌های امتحانی آزمون دکتری نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

آدرس محل برگزاری آزمون دکتری 99

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، کارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ دکتری 99 داوطلبان‌ از روز دوشنبه 99/05/06 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا همه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد. 

شهرستان‌ محل‌ برگزاری آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال‌ 1399 براساس‌ استان‌ محل‌ اقامت‌ فعلی‌ داوطلبان

افزایش حوزه های کنکور دکتری 99

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با ایلنا بیان کرد: در حال حاضر سازمان سنجش تمام موارد بهداشتی که باید حوزه‌های اجرایی رعایت کنند و همچنین تمام دستورالعمل‌ها را ابلاغ کرده است. علاوه بر اینها فاصله بین صندلی‌ها داوطلبان بیشتر شده و تعداد حوزه‌های امتحانی آزمون دکترا به نسبت سال گذشته ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره افزایش تعداد عوامل اجرایی تاکید کرد: برای مدیریت هرچه بهتر برگزاری آزمون‌ها، عوامل اجرایی بیشتر شدند و تمام موارد بهداشتی که باید رعایت شود اعلام شده است. ضمنا تمام موارد بهداشتی که قرار است، خود داوطلبان رعایت کنند، همگی از آن مطلع هستند و ما هم اطلاع رسانی می‌کنیم.

وی گفت: اگر سازمان سنجش یا هر جای دیگری موارد بهداشتی را اعلام کند و عوامل هم اجرا کنند ولی خود داوطلب و خانواده‎‌ها همکاری نکنند یا موارد بهداشتی مثل استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را در دستور کار قرار ندهند از دست سازمان سنجش و هیچ نهاد دیگری کاری برنمی‌آید. از این رو لازم است که خود داوطلبان به ما کمک کنند. 

سخنگوی سازمان سنجش آموز کشور در پاسخ به این سوال که آیا آماری از تعداد حوزه‌های اضافه شده دارید؟ گفت: برای آزمون کارشناسی ارشد آماری در دست نیست زیرا در پایان حوزه بندی برای این مقطع هستیم و هنوز تعداد حوزه‌ها نهایی نشده است؛ اما اکنون حوزه‌ها برای آزمون دکتری نهایی شده که ۴۰ درصد نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است. 

اینستاگرام آزمون دکتری