داوطلبان آزمون دکتری 99 دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت شرکت در جلسه کنکور اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

زمان دریافت کارت دکتری 99

زمان دریافت کارت آزمون دکتری سراسری و آزاد 99 - 1400

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به این که زمان برگزاری آزمون دکتری 99، نهم اسفند ماه اعلام شده است؛ کارت شرکت در جلسه کنکور دکتری 99، ششم اسفند ماه منتشر خواهد شد و داوطلبان تا هشتم اسفند مهلت دارند نسبت به دریافت کارت آزمون دکتری اقدام نمایند.

برای شرکت در جلسه آزمون دکتری 99، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

4 روش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

  • با استفاده از شماره پرونده و سریال ثبت‌نامی داوطلب
  • با استفاده از شماره پرونده و کد پیگیری

  • با استفاده از شماره پرونده و کد ملی داوطلب

  • با استفاده از شماره پرونده و شماره داوطلبی

اعلام محل برگزار آزمون دکتری در کارت کنکور

محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعیین می‌گردد. جزئیات دقیق و آدرس محل برگزاری آزمون هر داوطلب، در کارت کنکور دکتری 99 اطلاع‌رسانی می‌شود.

کارت کنکور دکتری 98

بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان آزمون دکتری 98 می توانستند از روز سه‌شنبه 30 بهمن 97 تا ساعت 24 روز پنجشنبه دوم اسفندماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

در صورت وجود اشکال در کارت آزمون، داوطلبان می‌توانستند در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، اول و دوم اسفند ماه جهت رفع نقص کارت آزمون دکتری 98 به باجه های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

آزمون دکتری 98 در هفت گروه آموزشی و در 245 کد رشته امتحانی، در روز جمعه سوم اسفندماه 97 در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. 195هزار و 600 نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد، 84هزار و یک نفر زن و 111هزار و 599 نفر مرد هستند.

 

سؤالات متداول داوطلبان دکتری 99

آیا برای آزمون دکتری آزاد 99 کارت شرکت در جلسه مجزا منتشر می‌شود؟

خیر، آزمون دکتری 99 سراسری و آزاد یکپارچه برگزار می‌شود و بنابراین کارت کنکور دکتری آزاد 99، همان کارت شرکت در جلسه آزمون دکتری 99 سراسری، است.

کارت آزمون دکتری 99، را باید از کجا دریافت کرد؟

کارت شرکت در جلسه کنکور دکتری 99، در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

زمان دقیق انتشار کارت آزمون دکتری 99، مشخص شده است؟

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 اوایل اسفند ماه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری