این صفحه به بیان تجربیات مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد اختصاص داده شده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

برگزاری مجازی مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به شیوع کرونا، دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در سال 99 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در ابتدا، مقرر بود داوطلبان در محل واحد دانشگاهی که در کارت مصاحبه دکتری آزاد درج شده حضور پیدا کنند و در مصاحبه غیرحضوری شرکت نمایند. اما شیوه برگزاری مصاحبه تغییر کرد و در حال حاضر مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت کاملا مجازی (بدون نیاز به حضور در واحد دانشگاهی) در حال برگزاری است.

نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99

دانشگاه آزاد اسلامی جهت امتیازدهی به داوطلبان پذیرش در این دانشگاه از طریق کنکور و یا از طریق سهمیه استعدادهای درخشان به صورت بدون کنکور (جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد کلیک کنید) جداول امتیازدهی مجزایی در نظر گرفته است.

امتیاز مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد از 50 امتیاز و داوطلبان بدون آزمون این دانشگاه از 89 محاسبه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

مصاحبه دکتری آزاد 99 از روز شنبه 19 مهرماه آغاز می شود و تا 30 مهرماه ادامه خواهد داشت. جهت اطلاع از برنامه زمان بندی برگزاری مصاحبه دکتری رشته خود می توانید به کارت ورود به جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد که در سایت azmoon.org منتشر شده، مراجعه کنید.

در بخش نظرات این صفحه می توانید تجربیات خود از مصاحبه های دکتری 99 را مطرح نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری