ثبت نام در آزمون اختصاصی مقطع دکتری واحدهای بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه آزاد در سال ۹۹ آغاز شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، پیرو مصوبه جلسه 15 شورای سنجش و پذیرش دانشجو درخصوص برگزاری آزمون اختصاصی در گروه‌های تحصیلات تکمیلی به منظور پذیرش دانشجو در واحدهای مستقر در مناطق آزاد ارس و کیش دانشگاه آزاد اسلامی جهت سال تحصیلی 1400-1399 اقدام به ثبت نام از داوطلبان متقاضی تحصیل در واحدهای فوق در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی می‌نماید.

زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری پردیس بین الملل دانشگاه آزاد

ثبت‌نام از متقاضیان این آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به آدرس azmoon.org از روز سه‌شنبه مورخ 99/8/6 آغاز و تا پایان روز جمعه 99/8/16  ادامه خواهد داشت.

هزینه ثبت نام

متقاضیان لازم است با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و تهیه کارت اعتباری 1060000 ریالی نسبت به ثبت‌نام در مجموعه امتحانی مورد نظر خود اقدام نمایند.

جهت خرید کارت اعتباری و ثبت نام دکتری پردیس های بین الملل دانشگاه ازاد به لینک زیر مراجعه کنید:

 

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام دوره مورد نظر، می توانید با وارد نمودن شماره کارت اعتباری خریداری شده و کد ملی وارد شده در زمان خرید کارت، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمائید.

داوطلبان پس از ثبت نام و دریافت کد پیگیری به منظور ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد ندارند.

اتباع غیر ایرانی پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام دوره مورد نظر می‌توانند با وارد نمودن شماره کارت اعتباری خریداری شده و کد پیگیری اتباع خارجی وارد شده در زمان خرید کارت، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

امکان انتخاب 30 رشته محل در پردیس های بین الملل دانشگاه آزاد

جدول رشته/محل‌های دایر در واحدهای بین‌المللی ارس و کیش از طریق سامانه ثبت‌نام قابل مشاهده و دریافت می‌باشد. هر داوطلب متناسب با مجموعه امتحانی مورد نظر می‌تواند حداکثر تا 30 کد رشته/محل را انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج نماید. آزمون این دوره به صورت مصاحبه مجازی خواهد بود و زمان و نحوه برگزاری آزمون (مصاحبه مجازی) در هفته آخر آبان ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شهریه دکتری پردیس بین الملل دانشگاه آزاد

شهریه واحدهای بین‌المللی ارس و کیش مشابه سایر واحدها و پردیس‌های بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی و براساس شهریه مصوب سالانه این واحدها تا 2 برابر شهریه دوره‌های عادی می‌باشد.

ممنوعیت درخواست انتقال و میهمانی دکتری پردیس بین الملل دانشگاه آزاد

هرگونه درخواست انتقال و میهمانی واحدهای بین‌الملل ارس و کیش به سایر واحدهای دانشگاهی اعم از عادی و یا بین‌المللی ممنوع خواهد بود.

رشته های دارای پذیرش در مقطع دکتری پردیس کیش و ارس دانشگاه آزاد در سال 99

برای مشاهده فهرست رشته محل های دارای پذیرش و جزئیات مربوطه به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

زمان اعلام نتایج دکتری 99 واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد

پذیرش نهایی در این دوره منوط به نتیجه ارزیابی گروه تخصصی مربوطه مبنی بر احراز شرایط علمی به منظور تحصیل در رشته مورد نظر خواهد بود. نتیجه نهایی مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش افراد در نیمه اول آذر ماه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی اعلام خواهد شد.   

اینستاگرام آزمون دکتری