پارسه
وکیلی
کیهان روان
مدرسان شریف
موسسه آموزشی نگاره
عالم زاده
وکیلی
دوره نگاره
عالم زاده

شرایط پذیرش دکتری دانشگاه صنعتی مالک اشتر ۱۴۰۳

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه صنعتی مالک اشتر جهت پذیرش داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی مالک اشتر شرایط عمومی و اختصاصی خود جهت پذیرش داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۳ را به شرح زیر اعلام کرد.

۱. دانشگاه صنعتی مالک اشتر، یک دانشگاه دستگاهی و وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح می‌باشد. لذا کلیه دانشجویان موظف به رعایت قوانین و دستورالعمل‌های این وزارت و ستادکل نیروهای مسلح می‌باشند.

۲. رعایت اصول اخلاق مداری و دین محوری و پرهیز از ورود به فعالیت‌های سیاسی و حزبی و تمرکز بر تحصیل و کسب علم و دانش مورد تاکید موکد می‌باشد.

۳. پوشش دانشجویان آقا و بانوان دانشجو در دانشگاه و اماکن وابسته و تابعه باید متناسب با ضوابط، مقررات و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی  وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح (چادر و لباس کاملا پوشیده، مناسب و ساده) باشد.  

۴. دانشگاه صنعتی مالک اشتر هیچگونه تعهدی برای استخدام دانش آموختگان ندارد. برای بخش محدودی از دانش آموختگان در صورت برخورداری کامل از شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و پس از تایید مبادی حفاظت اطلاعات، عقیدتی سیاسی و نیز نیاز سازمان‌های صنعتی ودجا، امکان استخدام وجود خواهد داشت.

۵. موضوع پایان نامه/رساله‌های تحصیلی دانشجویان از محل پروژه‌های تحقیقاتی نیاز محور تعریف و انجام خواهد شد.

۶. داوطلبان باید متعهد به ارزش‌های اسلامی-انقلابی و اعتقاد راسخ به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

۷. دانشجویان می‌توانند مطابق ضوابط، مقررات و دستورالعمل‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از فرصت تحقیقاتی استفاده نمایند.

۸. پذیرفته شدگان می‌توانند از مزایای صندوق رفاه دانشجویان مطابق آیین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده نمایند.

۹. گزینش نهایی دانشجویان در کلیه رشته‌ها مبتنی بر نیازهای صنعت دفاعی و با اولویت کارکنان نیروهای مسلح و با انجام مصاحبه و بررسی رزومه و سوابق فنی – علمی خواهد بود.

۱۰. برخورداری از تابعیت جمهوری اسلامی ایران برای داوطلب و خانواده وی ضروری است.

۱۱. دانشجویان این دانشگاه موظف به اخذ و گذراندن حداقل یک درس سازمانی (بدون احتساب در معدل) از میان دروس ارائه شده می‌باشند.

شرایط اختصاصی پذیرش دانشگاه مالک اشتر برای داوطلبان برتر دکتری

۱- دانش آموختگان مرد دانشگاه‌های صنعتی شریف، دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و صنعتی اصفهان با رتبه ۱ تا ۳ مقطع کارشناسی ارشد دوره روزانه در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع،  مهندسی مواد، مهندسی هوافضا و مدیریت که از طریق استعداد درخشان و یا کنکور سراسری دکتری در این دانشگاه پذیرش می‌شوند، پس از  آزمون جامع و تصویب پیشنهادیه رساله و در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وزارت دفاع، به استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخواهند آمد.

۲- دانش آموختگان مرد مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی مواد،  مهندسی هوافضا و مدیریت، حائز رتبه‌های کمتر از ۵۰ سهمیه آزاد در کنکور سراسری دکتری، پس از آزمون جامع و تصویب پیشنهادیه رساله در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وزارت دفاع، به استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخواهند آمد.

۳- داوطلبان مرد در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی مواد، مهندسی هوافضا و مدیریت، پس از دانش آموختگی (حداکثر در هشت نیمسال تحصیلی) مشروط به مرتبط بودن موضوع رساله دکتری با نیاز صنعت دفاعی و دفاع با درجه عالی و کسب معدل بالای ۱۸ (بدون احتساب نمره رساله)، در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وزارت دفاع، به استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخواهند آمد.

شرایط خوابگاه دانشجویی دکتری دانشگاه صنعتی مالک اشتر

تهران:

 – دانشگاه دارای خوابگاه مجردی (خواهران و برادران) می‌باشد.

 – با توجه به محدودیت ها، به دانشجویان روزانه غیربومی متقاضی، بر اساس ظرفیت موجود و صرفا در سنوات مجاز خوابگاه تعلق می‌گیرد.

 – به دانشجویان نوبت دوم (شبانه) خوابگاه تعلق نمی‌گیرد.  

 –  دانشگاه در تهران فاقد خوابگاه متاهلی می‌باشد.

شاهین شهر:

 – دانشگاه دارای خوابگاه مجردی (خواهران و برادران) و خوابگاه متاهلی می‌باشد.

 –  به دانشجویان غیربومی متقاضی، بر اساس ظرفیت موجود و صرفا در سنوات مجاز خوابگاه تعلق می‌گیرد.

شیراز:

 – دانشگاه فاقد امکانات خوابگاهی می‌باشد.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها