مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

انجمن آزمون دکتری مجموعه حسابداری

2173

 

 

reshte gerayesh banner3

حسابداری

onvan dars banner3

۱- مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل (آمار، ریاضی، حسابرسی) و کارشناسی ارشد شامل (حسابداری مدیریت، تئوری‌های حسابداری)

۲- استعداد تحصیلی

۳- زبان انگلیسی

 reshte banner3

حسابداری، مدیریت مالی و علوم مالی، تمامی گرایش‌های مدیریت، تمامی گرایش‌های اقتصاد

soal banner3

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1397 رشته حسابداری

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1396 رشته حسابداری

دانلود دفترچه سؤالات آزمون دکتری 1395 مجموعه حسابداری و مالی

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1394 رشته حسابداری

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1393 رشته حسابداری

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1392 رشته حسابداری

دانلود سؤالات آزمون دکتری 1391 رشته حسابداری

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

3206
افزودن دیدگاه جدید

avatar
امید
امید

سلام امید ک هست ولی کم،چون نمره خوبی از مصاحبه بهتون دادند،

محمدرضا
محمدرضا

با سلام و آرزوی موفقیت در آزمون دکترا سال ٩٧ یه سوال دارم با رتبه ١٧٠٠ و نمره ١۵۴٢ و نمره مصاحبه ٣١ از پنجاه امید به قبولی در رشته حسابداری هست آزاد شهرستان؟

پشت کنکوری
پشت کنکوری

باسلام .کسی میتونه در مورد منابع درس تئوری حسابداری چه کتابهایی رو بخونیم بهتره برای کنکور ۹۸؟

محمد
محمد

سلام
تئوری حسابداری؛ دکتر کرمی و همکاران
حسابداری مدیریت؛ دکتر مهرانی و همکاران
حسابرسی؛ دکتر نوروش و هکاران

کتاب
کتاب

کتاب تئوری دکتر ثقفی و کتاب تئوری دکتر دکتر مهرانی و همکاران

این دوتا کتاب رو بخونید 60-70 درصد بزنید بهتر از اینه که 10 تا کتاب متفرقه تئوری حسابداری بخونید و 71% بزنید! وقت خودتون رو تلف نکنید

پشت کنکوری
پشت کنکوری

ممنون بابت راهنمایی.در حال حاضر کتاب دکتر شباهنگ رو دارم .به نظرتون در حد کتاب دکتر مهرانی هست .؟؟

تاسف
تاسف

فقط باید اظهار تاسف کرد

یوسف نادری
یوسف نادری

با سلام واحترام به خدمت دوست عزیزی که بذون ذکر نام خود خواستند جوابی در رابطه با اظهارات بنده داشته اند باید عرض نمایم، از اینکه از نوشته های بنده برداشت تهمت و افترا کرده اید واقعا متاسفم و احیانا اگر اینطوری بوده از شما عذر خواهی می کنم. ولی این چیزی از واقعیت ها کم نمی کنه من میگم چرا خواهر بنده با یک مقالۀ علمی پزوهشی و 5 مقالۀ همایش که همه آنها تقریبا برگرفته از پایاننامه بوده و نویسنده مسئول هم خود خواهر بنده بوده و همه پژوهشها در رابطه با مدیریت سود بوده که حوزۀ تخصصی… ادامه نظر»

یوسف نادری
یوسف نادری

با سلام و احترام دوست عزیز جناب آقای آرش در مورد اسامی که فرمودید چندین مقاله در دورۀ ارشد منتشر نموده اند بنده بررسی کردم، خواستم این بررسی رو به اطلاع شما و سایر دوستان نیز برسانم که احیانا از نوشته های بنده برداشت اشتباهی نکنند. آقای مصطفی قناد دوست خوبم تا الان 7 مقاله منتشر نموده است که از این تعداد 6 مقاله قبل از شروع مقطع دکتری بوده و یک مقاله نیز مربوط به دورۀ دکتری می باشد. با بررسی مقالات دوره ارشد هم می توان دید از این تعداد مقاله قبل از شرکت در مصاحبۀ دکتری تنها… ادامه نظر»

ناشناس
ناشناس

چرا امسال در رشته حسابداری هیچ دانشگاهی سهمیه استعداد درخشان قبولی نداشته.

یوسف نادری
یوسف نادری

با سلام خواهر بنده با یک مقالۀ علمی پژوهشی مستخرج از پایاننامه و 5 همایش که دوتاش مستخرج از پایاننامه بود و موضوع مقاله و همایشها همسو با پژوهشهای اساتید دانشگاه امام قزوین بود و در همۀ مقاله ها نویسنده مسئول هم خودش بود در این دانشگاه پذیرفته نشد منتهی یک نفر دیگه در یک رشتۀ دیگه با یک مقاله و یک همایش پذیرفته شده؟ فکر می کنم علت برمی گرده به اساتید رشتۀ حسابداری که می ترسند و نمی خواهند دانشجویان استعدادهای درخشان بیایند و جای اونها رو بگیرند جون فکر می کنند این دانشجویان می تونند به سرعت… ادامه نظر»

ناشناس
ناشناس

دوست عزیز شما با یک مقاله رفته اید برای سهمیه استعداد درخشان و انتظار دارید قبول شوید. و حالا به زمین و زمان تهمت و اهانت می کنید. دوست عزیز در سهمیه استعداد درخشان قانون این است که تنها به مقالات چاپ شده(قطعی) امیتاز تعلق می گیرد.اینکه مقاله شما چاپ شده یا نه خیلی مهم است. تازه اگر شما مقاله تان را در یکی از مجلات دانشگاههای دولتی چاپ کرده باشید. با یک مقاله شما تازه آن 7 امیتاز حداقلی را بدست آورده اید. در مورد مقالات کنفرانسی هم هیچ امیتازی به آنها تعلق نمی گیرد. بنده امسال به استادهای… ادامه نظر»

مینو
مینو

با سلام دوست گرامی، بنده با حرفهای آقای یوسف نادری موافقم، بخصوص با این حرف که اساتید حسابداری راضی به قبولی دانشجویان ممتاز نیستند چون بنده در یکی از مصاحبه ها بودم که استاد چطور با تحقیر و عصبانیت با دانشجو برخورد می کرد طوری که انگار طلبکار بود….اما در مورد مقالات همایش و کنفرانس طبق مصوبه وزارت علوم مقالات چاپ شده در کنفرانس ها دارای 1 الی 3 امتیاز هستند از داخلی تا خارجی هم امتیاز متفاوته پس اگر فرض بر این باشه که استاد شما برگه ای نشان داده که امتیاز صفر رو به مقاله ای در همایش… ادامه نظر»

ناشناس
ناشناس

ببخشید من یک مقاله چاپ شده در زمان مصاحبه داشتم نه 2 تا. دومی به زودی چاپ می شود. من اشتباه کردم.

مینو
مینو

و اما مقاله آی اس آی شما….شما سعی در متشنج کردن افکار عمومی دارید.
اساتید ما هر ده، بیست سال یک مقاله آی اس آی چاپ می کنند شما چطور چاپ کردید به ما و اساتید حسابداری هم یاد بدید…

محمدرضا
محمدرضا

با سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت در آزمون دکترا حسابداری ٩٧ یه سوال دارم من برای پردیس بین الملل کیش و قشم رفتم کرمان مصاحبه حالا گفتن که سال جدید پردیس ها دانشجو نمیگیره کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

فرزانه
فرزانه

با سلام غیر از معدود کسانی من مخلصشونم بقیه کسانیکه برای سهمیه استعداد درخشان میرن حقشون نیست اون معدود کسان هم از اینکه اینگونه اشخاص باهاشونه ناراضیند اونوقت اگر کنکور و رتبه رو در نظر نگیرند این اشخاص که حقشون نیست راحت میرن دکترا می گیرند حق بقیه ضایع میشه به شخصه خیلیها رو دیدم که نمرات زد و بندی گرفتند و الکی معدلشون بالا رفته و خودشونو قاطی سهمیه استعداد درخشان شدند مقاله هم که کاری نداره راحت مثل پایان نامه ها که میدن بیرون کارشون راه میفته موندم اگه کنکور دکترا رو بردارن اینها خیلی می تازند.

به ناشناس
به ناشناس

رتبه شما در کنکور چند بود؟

ناشناس
ناشناس

من بعد از داشتن 9 مقاله علمی -پژوهشی و یک isi در رشته حسابداری و مدرک زبان. این را فهمیدم که اینقدر که پارتی و سفارش کردن تاثیر دارد. مقاله و معدل و… تاثیر ندارد.

ساحل
ساحل

رتبه تون چنده بزرگوار. فک نکنم سفارش و پارتی اینقدی که میگی تاثیر داشته باشه. رتبه تون چند بود؟

رتبه
رتبه

شمااگر رتبه خوبی می آوردید به احتمال 99/99% حداقل تربیت مدرس قبول بودید! اونجا دقیقا مقاله علمی پژوهشی و مدرک زبان مهمه.

مقاله isi
مقاله isi

با سلام…امکان ندارد کسی مقاله isi درست و حسابی در مجله ی معتبر و سطح بالا مثلا” مجلات نمایه شده در الزیویر با if خوب داشته باشد و در مصاحبه ی حداقل یکی از دانشگاه ها قبول نشود……..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…داشتن مقاله ی isi درست و حسابی در رشته ی حسابداری خودش به اندازه ی 3 تا مدرک دکتری ارزش داره…….. موج منفی ندهیم…

مجله
مجله

میشه نام مجله ای که مقاله isi در آن چاپ کردید ذکر کنید

یوسف نادری
یوسف نادری

چه مقاله ای بابا چطور میشه یک نفر در مقطع ارشد 9 تا مقاله داشته باشه من که دانشجوی دکتری حسابداری هستم و دارم تموم می کنم فقط 3 تا علمی پژوهش دارم که تازه اونا هم فصل بعد یا دو قصل بعد چاپ میشند فقط اکسپتشونو فرستادن … ساده نباشید ما هم این مراحل رو گذروندیم

یوسف نادری
یوسف نادری

بنده دانشجوی دکتری حسابداری هستم والله اینقد مقاله ندارم

آفرین
آفرین

آفرین به این نگاه تیزبینانه شما یوسف جان، این افراد واقعا چی فکر می کنند: مقاله isi!!!!!!!!!

زهرا
زهرا

ابن هم از طرز تفکر دانشجویان ما. چون من نمی توانم مقاله بنویسم حتما هیچ کس دیگر هم نمی تواند. دوستان در مورد دیگران درست صحبت کنیم و اینقدر با حسادت به همه چیز نگاه نکیم

یوسف نادری
یوسف نادری

بابا استاد راهنمای دورۀ ارشد من که دانشیار هم هست تا حالا نتونسته یک مقاله ISO بده ؟ شما ما رو چی فرض کردی؟

آرش
آرش

چند تا اسم براتون مثال بزنم که در دوره ارشد بیش از 8 یا 9 تا مقاله داشتند. 1)حسین رجب دری بیش از 10 تا 2)مصطفی قناد بیش از 9 تا 3)دهقان سعدی تا اینجا فقط 6 تا چاپ کرده.
دو نفر اول امسال قبول شده بودند و نفر سوم هنوز نمی دانم جایی قبول شده یا نه.
به مقالات این دوستان رجوع کنید و مقطع تحصیلی آنها را خوب و با دقت و خیلی بادقت نگاه کنید. آیا می دانستید دهقان سعدی با این همه مقاله استعداد درخشان علامه و شیراز قبول نشد

مینا
مینا

من با آرش جان موافق هستم تعداد زیادی هستند که مقاله زیاد دارند. امسال دانشگاه علامه در سهمیه استعداد درخشان یک آقایی آمده بود 5 تا مقاله پژوهشی داخلی و 2 تا isi. داشت. وقتی دیدیم اسمش در قبولی ها نیست خیلی تعجب کردم

یوسف نادری
یوسف نادری

آنالیز تعداد مقالات یکی از اسامی که جناب آقای آرش آوردند رو بالا آوردم خودتون نگاه کنید و قضاوت …. بابا من که که دیگه فارغ التحصیل دیروز امروز نیستم دیگه از من گذشته لطفا فکر ذهن بچه هایی رو که دارند برای کنکور می خونند با این حرف های قلبه سولمبه خراب نکنید یک کارشناس ارشد با توجه به سنگی درسها پایاننامه و …. در نهایت یک مقاله با چند تا همایش می تونه بده اگه خیلی زرنگ باشه دو مقاله در نهایت بیش از سه مقاله ( سه مقاله تصورش برام امکان پذیر نیست) با توجه به فرایند… ادامه نظر»

زهرا
زهرا

مقالات قناد را چطور حساب کردید که به این تعداد رسیدید من 3 بار علم نت را بررسی و تمام مقالات را دانلود کردم. شما چطور اینگونه سخن نادرست بیان می کنید. خدمت شما: اسم تمام مقالات قناد: 1)بررسی حسابداری و حسابرسی بهار 96 2)دانش حسابرسی پاییز 96 3)دانش حسابداری تابستان 96 4)دانش حسابداری مالی پاییز 96 5)راهبرد مدیریت مالی زمستان 95 6)سیاست های مالی و اقتصادی بهار 96 7)پژوهش های کاربردی پاییز 94 8)پژوهش های حسابداری زمستان 96 9)حسابداری دولتی بهار 96 لطفا عنوان نویسنده و مقطع تحصیلی را خیلی با دقت بخوانید. همچنین در مورد رجب دری و… ادامه نظر»

چی بگم
چی بگم

آدم می مونه دیگه چی بگه!

رتبه
رتبه

آیا کسی که رتبه یک رقمی می آورد، واقعا از بقیه بهتر است؟ فقط 2-3 تا تست بهتر از بقیه زده! اون وقت میری مصاحبه برای اساتید رتبه خیلی مهمه. واقعا که

استعداد درخشان
استعداد درخشان

چرا دانشگاه هایی که اعلام می کنند استعداد درخشان می گیرند، اما دانشجویی را جذب نمی کنند؟ بحث اینا چیه!؟

به ناشناس
به ناشناس

اون دانشجو پذیرش پردیس فارابی قم (از پردیس های اقماری دانشگاه تهران) بوده. سهمیه خود دانشگاه تهران (پل گیشا) نبوده

مینا
مینا

وای اگر کنکور نبود این استادها فقط خودشان را پذیرش می کردند

یوسف نادری
یوسف نادری

به نظرم در رشت] حسابداری حداقل اینطوریه ….

علی
علی

متاسفانه دانشگاهها فقط از طریق باآزمون در رشته حسابداری پذیرش می کنند که آن هم مجبور هستند. کاملا این موضوع را می توان از پذیرش دانشجو در سهمیه های استعداد درخشان دید.

نخبه
نخبه

امسال هم فکر نکنم دانشگاهی استعداد درخشان جذب کنه.
کسی اطلاع داره که اصلا در رشته حسابداری در دانشگاه های معتبر دولتی استعداد درخشان جذب می کنند، یا الکی هستش؟

ناشناس
ناشناس

در 3 سال اخیر فقط دانشگاه تهران یک نفر در سال 95 پذیرش داشته.

مینا
مینا

دانشگاه شیراز نیز مانند دانشگاه های دیگر بازهم امسال دانشجو از طریق سهمیه استعداد درخشان پذیرش نکرد. در حالی 2 نفر در دانشگاه شیراز بودند که یکی 6 و دیگری 5 مقاله داشتند. به نظر می رسد این موضوع باید توسط مسولان مربوطه بررسی شود. چرا که به نظر بعید می رسد با این سوابقی که دانشجویان ارائه کرده اند رشته حسابداری دارای حداقل یک استعداد درخشان در دانشگاههای ایران نباشد. همچنین این موضوع نشان می دهد دانشجویان این رشته نباید روی سهمیه استعداد درخشان حسابی باز کنند. که این موضوع نیز خبر بدی است و نشان می دهد کار… ادامه نظر»

به m
به m

مهم نیست شهر کوچیک زندگی می کنی یا بزرگ.
مهم اینه که تلاش کنی و بیشتر بخونی

فرزانه
فرزانه

سلام خبری از دوستان نیست، لطفا کسایی که تجربه مصاحبه دارن کلیات تجاربشون رو در اختیار ما قرار بدن ممنون میشم

m
m

با سلام خدمت دوستان گرامی. دوستان برای استعداد تحصیلی کتاب مدرسان شریف بهتر است یا کتاب مسیح خواه؟ اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم….

ابوالفضل سلیمانی
ابوالفضل سلیمانی

با سلام ….هیچکدام…. یه کلاس چند ساعته برین و یه جزوه کوچک بنویسید……و بعد تست های سال های اخیر گروه های شبیه با پاسخ تشریحی رو بزنید…..

m
m

من در یه شهرستان کوچیک هستم و اینجا امکاناتی مثل کلاس و … برام مهیا نیست و اصلا برگزار نمیشه که بخوام شرکت کنم. سردرگم موندم…میخواستم یکی منو راهنمایی کنه…چون تو درس هوش و استعداد خیلی ضعیف هستم

اصلا بخونم یا نه؟
اصلا بخونم یا نه؟

دوستانی که تجربه دارند میشه راهنمایی کنن برای سال بعد که می خوام شروع کنم چی بخونم چند ساعت بخونم

ماهان
ماهان

سلام.دوستانی که برای مصاحبه دانشگاه آزاد رفتند .آیا مدارک را تحویل دادند.به جز آن پی دی اف که سازمان دانشگاه داد از من بقیه مدارک اسکن شده و کپی را تحویل نگرفتند .اما برخی ها تحویل دادند.آیا این نشانه چیزی هست.نشانه تایید استادها برای قبولی مصاحبه هست یا نه

حسابداری-پردیس کیش
حسابداری-پردیس کیش

سلام دوستان رشته حسابداری،
روز مصاحبه پردیس خود گردان کیش دانشگاه تهران، منشی تحویل مدارک گفت با قبول شده ها تماس گرفته میشود.میخواستم ببینم با کس تماس گرفتند؟

مینا
مینا

امسال هم دانشگاه علامه دانشجوی استعداد درخشان بر نداشته.
پارسال دهقان سعدی 6 مقاله داشت و امسال یک نفر دیگر 8 مقاله داشت.

فرزانه
فرزانه

باسلام اولین دید مثبتی که تو مصاحبه اساتید دارند همین رتبه است بعد مقاله است همه اساتید دوست دارند دانشجوهای زرنگ و درس خوان رو جذب کنند چه دانشجوی خودش باشه چه نباشه این رو مطمئن باشید

رضا
رضا

،قیمت گذاری انتقالات داخلی ۵٫ادغام و تلفیق ۶٫ قاعده بدهکار و بستانکار ۷٫ هزینه یابی جذبی ۸٫ دیرش ۹٫اهرم ۱۰٫استانداردهای حسابداری مخصوصا شماره۱۵ و… ۱۱٫در رابطه با پول شویی ( حسابرسی ) ۱۲٫در جدول معادل آحاد چه زمانی ضایعات آورده می شود ( صنعتی ) ۱۳٫ارتباط تئوری محدودیت با هزینه یابی فرا متغیر ۱۴٫اصول حسابداری صنعتی ؟ ۱۵٫٫تامین مالی خارح از ترازنامه ۱۶٫بهای اولیه و بهای تبدیل چیست ؟ (با اصطلاح انگلیسی پرسیدند) ۱۷٫چرا به بهای تبدیل ، بهای تبدیل گفته می شود ؟ ۱۸٫ارتباط بهای تبدیل با ارزش افزوده چیست ؟ ۱۹٫بهای تمام شده چیست ؟ فواید محاسبه بهای… ادامه نظر»

در انتظار مصاحبه
در انتظار مصاحبه

سلام. این سوالات برای مصاحبه کدوم دانشگاه بوده؟

مصاحبه
مصاحبه

سلام با تشکر از شما. واقعا مفید بود. لطفا دوستان دیگه هم که رفتند مصاحبه تجربیاتشون را به اشتراک بگذارند.

ساحل
ساحل

سلام دوستان، این ماجرای بررسی صلاحیت عمومی چقدر صحت داره؟ من در زمان دانشجویی مشکلی برام پیش اومد(پرونده اخلاقی). الان نمیدونم تکلیف چیه! واسه قبولی دکتری از طرف دانشگاه بهم اوکی دادن اساتید، اما نمیدونم صلاحیت عمومی چجوری بررسی میشه. اگر کسی میدونه بگ، خیلی برام اهمیت داره. مرسی

خشایار
خشایار

سلام
نگران نباشیدومشکلی نیست.
فقط نباید مشکل سیاسی باشه

کتایون
کتایون

سلام
مشکلت چی بوده؟

اصلا بخونم یا نه؟
اصلا بخونم یا نه؟

سلام من می خوام برای سال بعد بخونم.
به نظر شما رتبه چقدر تاثیر داره و مصاحبه چقدر؟
اصلا مصاحبه منطقی انجام میدن یا دلبخواه دانشجو انتخاب می کنند؟
این همه بخونم رتبه ام خوب بشه، ولی تو مصاحبه بخوان دانشجوهای خودشون رو بگیرن انصاف نیست و نخونم شاید بهتره باشه؟
لطفا راهنمایی کنید

Abolfazl soleimani
Abolfazl soleimani

سلام…رتبه بینهایت تاثیر داره….رتبه خوب بیارید با یکی دوتا مقاله صد در صد توی یکی از دانشگاه ها بلاخره پذیرش میشید…رتبه زیر 30 یا زیر 20 مخصوصا…

مصاحبه
مصاحبه

مصاحبه

سلام با ارزوی موفقیت برای همه کسانی که در مصاحبه دانشگاه ها شرکت کردند خواهش می کنم دوستانی که رفتند مصاحبه، تجربیاتشون در دانشگاه های مختلف را به اشتراک بگذارند تا بقیه سالهای آتی بتوانند ازشون استفاده کنند

مصاحبه
مصاحبه

سلام با ارزوی موفقیت برای همه کسانی که در مصاحبه دانشگاه ها شرکت کردند خواهش می کنم دوستانی که رفتند مصاحبه، تجربیاتش را در دانشگاه های مختلف را به اشتراک بگذارند تا بقیه سالهای آتی بتوانند ازشون استفاده کنند.

مصاحبه دانشگاه تهران
مصاحبه دانشگاه تهران

دوستانی که امروز رفتن دانشگاه تهران از تجربیاتشون بگن

حمید
حمید

سلام کسی میدونه دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد کی اعلام میشه

مجید
مجید

سلام برنامه مصاحبه مگر اعلام شده؟ چرا تو سایت دانشگاه آزاد چیزی اعلام نکردن

مصاحبه تهران
مصاحبه تهران

دوستانی که امر.ز مصاحبه دانشگاه تهران می رن، تجربیاتشون را لطفا بگن تا بچه های مصاحبه فردا استفاده کنند

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

بچه ها کجایید بیاید این مدت کم تجربیاتتون از مصاحبه رو به اشتراک بزارید ….

مدیری
مدیری

سلام دوستان لطفا اگر اطلاع دارین پاسخ بدین ممنونم میشم. امسال مدیریت مالی چه دانشگاه هایی میگیرن. مصاحبه مدیریت دانشگاه شهید بهشتی دقیقا چه روزی هست؟ خیلی ضروری هست لطفا اگر کسی اطلاع داره پاسخ بده.

مجید
مجید

سلام نه هنوز نتایج دعوت به مصاحبه آزاد اعلام نشده

مصاحبه آزاد
مصاحبه آزاد

سلام دوستان مصاحبه آزاد شروع نشده هنوز

آرش
آرش

سلام دوستان. من امسال استعداد درخشان دانشگاه شیراز رشته حسابداری ثبت نام کردم و از آنجا که چند تا مقاله علمی -پژوهشی معتبر داشتم (فقط 3 مقاله مستخرج از پایان نامه که به ترتیب در مجلات دانشگاه تهران و علامه و الزهرا چاپ کردم ). امروز تصمیم گرفتم که به دانشگاه شیراز بروم و بپرسم تاریخ مصاحبه ها چه زمانی است و چرا کسی با من تماس نمی گیرد.امااتفاق جالبی افتاد. بخش حسابداری دانشگاه شیراز فرمودند که تاریخ مصاحبه 19 بوده و شما خوتان باید می آمدی و ما دیگر مصاحبه نمی کنیم. (بعد از دیدن مدارک به من گفتند… ادامه نظر»

اتحاد
اتحاد

فقط باید اتحاد داشت

مریم
مریم

سلام واسه مصاحبه آزاد فرم صلاحیت عمومی سازمان سنجش باید پر کنیم ؟امروز آخرین مهلته راهنمایی بفرمائید.

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

دانشگاه آزاد فرم صلاحیت لازم نیست

مریم
مریم

سلام واسه مصاحبه آزاد فرم صلاحیت عمومی باید پر کنیم ؟ راهنمایی بفرمایید

سهیلا1
سهیلا1

سلام از کجا باید بفهمیم کی باید بریم برای مصاحبه ازاد دوستان. و اینکه تمام شهر ها که توی یک استان مصاحبه میگیرن یه بار انجام میشه یا چن بار هستش

دکتری خواندن
دکتری خواندن

بگید میخواهید که هیات علمی شوید

A
A

سلام دوستان ، لطف می کنید در مورد جواب این سوال که انگیزتون از خوندن دکترا چیه راهنماییم کنین ،میگن نباید فقط علاقه صرف به پژوهش و اموزش باشه ، لطفا کسی اگه این سوالو پرسیدن ازش و یا جوابی داره اینجا بگه ،ممنوو

علیرضا
علیرضا

سلام دوستان وقت بخیر
کسی می دونه معیار دانشگاه بابلسر در مصاحبه چیه؟؟؟ و یا مصاحیه ش چطوریه؟؟؟

علی
علی

پیش نیازش زبان. اگه زبانت خوب باشه و بعدش مقاله داشته باشی شروع می کنن به سوال کردن.زبان خیلییییی براشون مهمه.

معیار دانشگاه بابلسر
معیار دانشگاه بابلسر

سلام دوستان وقت بخیر
کسی می دونه معیار دانشگاه بابلسر در مصاحبه چیه؟؟؟ و یا مصاحیه ش چطوریه؟؟؟

به بازار کار دکتری
به بازار کار دکتری

اگر می تونی دانشگاه معتبر و خوب قبول شی، دکترا بخون!

اگر سرکار میری و دنبال مدرک دکتری برای شغلت هستی و پول داری (مثلا در سازمان دولتی کار می کنی و ارتقا شغلیت با دکتری راحت تر انجام میشه)برو دانشگاه های درجه 2 و پایین تر درس بخون و یک تیکه برگه کاغذ بعد از 5-6 سال بگیر که نشون بده، دکتر شدی!!

به بازار کار دکتری
به بازار کار دکتری

با همون فوق لیسانس میشه همون بازار کار دکتری رو داشت…

مشاور مالی و مالیاتی
کارشناس دادگستری
حسابرس
تدریس
هیئت علمی
شرکت نرم افزاری
استخدام در ارگان دولتی
مشاوره تحصیلی
تحقیقات و فروش آن
و غیره …

جدیدا” فقط نمیشه با مدرک ارشد به ارشدها درس داد یا راهنمای پایاننامه شد….این تنها تفاوته کمی توی هیئت علمی شدن امتیاز هست……….

.....
.....

فقط توی هیئت علمی شدن فایده داره مدرک دکتری…و توی تدریس به بچه های ارشد و گرفتن پایاننامه….بقیه موارد تفاوتی نداره….باید کار بلد بود…..

امین
امین

تراز دانشگاه های تهران چنده

آرش
آرش

سلام
دوستان تراز تهران جنوب چنده؟؟؟

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

بچه های حسابداری کجایید……..

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

مرحله بعد از دعوت چیه ؟ چطوری باید متوجه بشیم چه تاریخ مصاحبه میشیم؟بچه ها کمک کنید

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

بچه ها من تبریز ساری خوراسگان دعوت به مصاحبه شدم خیلی دورن .لطفا کسانی که تجربه این شهرا رو دارن به اشتراک بزارن ممنون

امین
امین

رتبه و ترازتون چنده؟

حسابداری قزوین
حسابداری قزوین

رتبم تو سهمیه۱۰۷و ترازم۱۳۰۷

آرش
آرش

سلام
یه موضوع خنده دار!!!!
تراز تهران جنوب از همه بالاتره؟؟؟؟؟
آخه مگه چی داره که از علوم تحقیقات و تهران مرکز و تهران شمال بالاتره؟؟؟؟؟؟؟؟
من که همه رو دعوت شدم الا تهران جنوب واقعا مسخره است؟

مدرک دکتری
مدرک دکتری

وقتی دانشجوی دکتری شدی، تفاوت بین بازار کار دکتری و ارشد را می بینی!

بازار کار دکتری حسابداری
بازار کار دکتری حسابداری

سلام…برای منم سوال شده که بازار کار دکتری حسابداری چه فرقی با فوق لیسانس حسابداری داره…??

تشکر

فرزام
فرزام

باسلام دوستان کسی تجربه مصاحبه دانشگاه الزهرا رو داره میدونه به چه چیزای اهمیت میدن بیشتر ممنون میشم؟

دکتری
دکتری

به کار یا درس
اگر دانشگاه معتبر قبول بشی همه موسسات حسابرسی معتبر و شرکت های بازار سرمایه با حقوق بهتر از الان استخدامت می کنند

مجید
مجید

با سلام با رتبه 840 امیدی به قبولی دانشگاه آزادشهرستان هست؟

کار یا درس
کار یا درس

با سلام خدمت دوستان…لطفا راهنمایی کنید….

امروز به یک شرکت حسابرسی معتبر برای کار مراجعه کردم و موافقت کردند…….

اما خیلی دوس دارم واسه دکتری بخونم….

موندم این وسط….

لطفا راهنمایی. کنید که کار یا درس ؟؟؟ لطفا بگید که مزایای قبول شدن در دکتری چی هستش…؟!؟ و بعد از قبولی در دکتری چگونه میشه خرج زندگی رو در آورد…؟؟؟؟

ممنونن

Habib
Habib

به چسب به کار که تو این دوره زمونه کار داشتن خیلی مهمتره موفق باشی

EH
EH

اصلا منافاتی با هم نداره. می تونی هم کار کنی و هم درس بخونی. اغلب دانشجویان دکتری هم شاغل هستند. موفق باشید

درس
درس

دانشگاه خوب دکتری قبول شو

قبولی بدون کنکور
قبولی بدون کنکور

با سلام…چگونه میشه بدون کنکور در دانشگاه دولتی مثلا دانشگاه شیراز قبول شد…؟؟؟ چه رزومه ایی میخواهد..؟؟

سپاس

حسابداری
حسابداری

با سلام با رتبه 300امیدی به قبولی در پردیس هست؟

رضا
رضا

سلام با رتبه 318میتونم دکتری آزاد-حسابداری قبول بشم اکثرشهرها رازدم

ميثم
ميثم

به رضا آره صد درصد قبولی

تلاش
تلاش

حسابداری مالی: مهرانی + ثقفی
حسابداری مدیریت : نمازی + مهرانی
حسابرسی: مروری جامع کرمی
ریاضی: محمودیان
آمار: رنجبران
زبان: خیرآبادی + 2000 تست
استعداد: مسیح خواه + 2000 تست

2 مثاله پژوهشی در مجله خوب
روزی 8 ساعت از مرداد ماه

نحوه مطالعه
نحوه مطالعه

با سلام خدمت دوستان…

لطفا راهنمایی نمایید که چگونه باید برای کنکور دکتری حسابداری برنامه ریزی کرد و آماده شد…؟ چقدر وقت باید صرف پژوهش کرد.؟

ممنونم.

تجربه
تجربه

دوستانی که مصاحبه رفتن بگن چی پرسیدند

سوالات
سوالات

نگران سوالات مصاحبه ها نباشید.
این سوالات یهویی هستند!
از هر کسی ممکنه سوالی متفاوت بپرسند

امیدوار
امیدوار

دوستان با نیروی مثبت برید مصاحبه. انشاا… هر کی بهتره قبول میشه.
پیش به سوی موفقیت

مصاحبه
مصاحبه

نظریات صاحبنظران حسابداری مثل چمبرز و ….چیه
عدم تقارن اطلاعاتی ،
تئوری مازاد ،
انواع تئوری ها ، تعریف تئوری ،تفاوت مفاهیم نظری و تئوری ،
انواع روش های تدوین تئوری
استانداردهای حسابداری چند تا است
چه استانداردهایی تغییر کرده و چرا تغییر کرده
تعداد استانداردهای حسابرسی چند تا است و آخریش چی چه فرقی با قبلی کرده
حسابداری علم یا هنر چرا ،
تفاوت سود واقعی و سود حسابداری ،
اهرم مالی چیه ،
بازده یعنی چی و
ارزش افزوده اقتصادی برای چی محاسبه می شود ،
سود رقیق شده چیه و کدام استاندارد درباره اون گفته .

شیرین
شیرین

سلام دوستان کسایی که امروز مصاحبه رفتن تجربه مصاحبه شون رو بگن لطفا

محمد
محمد

دوستان کسی می تونه قضاوت ارزشی رو توضیح بده و نثال بزنه. تشکر

انور
انور

این مطالب از تجربیات سال های گذشته همین سایت کپی کردم شاید به درد کسی بخوره! با سلام خدمت تمام داوطلبان محترم من توی سنوات گذشته از این سایت زیاد استفاده کردم و خودم رو مدیون این سایت میدونم و با توجه به اینکه در سال قبل در یکی از دانشگاههای شهر تهران قبول شدم لازم میدونم برخی از نکات رو خدمت شما در مورد دانشگاههای محل مصاحبه اعلام کنم. در ابتدا بگم خدمتتون که نمیشه هیچ استانداردی رو برای همه دانشگاهها تجویز کرد و بنابراین اگر دیدید کسی با رتبه خوب جایی قبول نشده اصلا جای تعجب نداره. بسا… ادامه نظر»

به انور
به انور

اطلاعاتی که نوشتید،بیشترش غلط هست. لطفاً دیگران رو گمراه نکنید.
برای مثال:
1- دانشگاه علامه طباطبایی،آزمون کتبی ندارد.
2-دکتر رضازاده هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس هستند.این دانشگاه هم آزمون کتبی ندارد.
3-در پردیس فارابی،دکتر مهربانپور نفر اصلی هستند و امسال کلاً این واحد، دانشجوی دکتری حسابداری نمی گیرد.
4- در آزمون کتبی و مصاحبه دانشگاه تهران به هیچ عنوان سوالی از کتاب فلسفه حسابرسی مطرح نشده بود( تضاد بین اساتید تهران و علامه طباطبایی که از بدیهیات است(.
5-در مصاحبه دانشگاه علامه طباطبایی،فقط دکتر باباجانی از دولتی سوال می پرسیدن که اون هم چون،اساتید 2 گروه بودن.
اصلاً بعضیا تو مصاحبه به اتاقی که ایشون بود،نرفتیم.

سوالات
سوالات

مواردی که دانشگاه ها تاکید دارند:
زبان: تربیت مدرس و فردوسی
روش تحقیق: تربیت مدرس – فردوسی – قزوین – تهران
دولتی: علامه
مالی (از جمله IFRS): علامه و تربیت مدرس
حسابرسی : مشترک به صورت کلی

اگر بقیه دوستان اطلاعات بهتری دارند، تکمیل کنند

انور
انور

مصاحبه دانشگاه قزوین روز 8 خرداد است.
در اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ مصاحبه دانشگاه قزوین 5 خرداد ذکر شده

آرا
آرا

منظورم تجربه مصاحبه بود. ممنونم

آرا
آرا

سلام دوسنان؛ لطفاًاگر کسی تجربه دانشگاه های شهید بهشتی، فردوسی، شیراز، مازندران و کرمان رو داره راهنمایی کنه. ممنون

راهنما
راهنما

فردوسی مصاحبه در سه اتاق برگزار میشه. یک اتاق سوالات کلی مانند معرفی، دانشگاهها و… یک اتاق زبان عمومی و تخصصی و یک اتاق هم روش تحقیق و مسائل مربوط به اقتصاد سنجی

مصاحبه
مصاحبه

دانشجوهایی که تجربه مصاحبه دانشگاه های تهران، بهشتی، علامه، تربیت مدرس را دارند راهنمایی کنند:
چی در جلسه مصاحبه می پرسند

فرزانه
فرزانه

سلام این دو دانشگاه مصاحبشونم خیلی سخته پارسال اشک خیلیها در آوردند بخصوص تربیت مدرس حسابی حالگیریه البته تقصیرشون هم نیست چون سطحشون از لحاظ آموزشی خیلی بهتره

راهنما
راهنما

تربیت مدرس:

حسابداری مدیریت و روش تحقیق با دکتر اعتمادی که روش تحقیق از کتاب پژوهش تجربی که دکتر نمازی ترجمه کردن می پرسن

تئوری با دکتر اقایی که معمولا از تئوری حقوق صاحبان و مفاهیم سود سوال می پرسن

حسابرسی هم با دکتر سپاسی

Zahra
Zahra

سلام
طاعات و عبادات قبول درگاه حق
برای مصاحبه دانشگاه بابلسر باید چکار کرد؟؟؟؟

الزهرا
الزهرا

سلام کسی درمورد نحوه مصاحبه الزهرا اطلاعی داری؟

انور
انور

من که فقط و فقط برای نوبت دوم دانشگاه تهران خودمو اماده می کنم!
کسی پارسال ازمون کتبی دانشگاه تهران پارسال شرکت کرده؟میتونه کمی درباره نوع سوالاش توضیح بده؟

مصاحبه
مصاحبه

الان که می دونیم کجاها دعوت به مصاحبه شدیم باید سریع خودمون رو آماده مصاحبه برای هر دانشگاه خاص کنیم

1 13 14 15