بالاخره تکلیف آزمون دکتری مشخص شد و حالا که نتایج دکتری سراسری و آزاد هم اعلام شده، وقت طلایی شروع برای دکتری 96 است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

آزمون دکتری 96 شروع خوبی داشته است. منابع و وزن مصاحبه و آزمون کتبی آن از حالا مشخص است و نسبت به سال‌های گذشته دروس تخصصی‌تری به عنوان منابع آزمون اعلام شده است.

کنکور دکتری سال جاری بوی عدالت بیشتری می‌دهد و همین که قرار است تا 5 سال بعد تغییر چندانی نداشته باشد، آرامش‌بخش است.

حالا وقت عمل فرا رسیده است. باید آستین‌ها را بالا بزنیم و بپریم وسط گود رقابت. وقت زیادی نداریم. این 160روزی که عنوان این متن را تشکیل داده است، با سرعتی باورنکردنی خواهد گذشت. اگر قرار است موفق شویم، باید قدر تک‌تک روزهایش را بدانیم. تک‌تک روزهایش که هیچ، لحظه‌لحظه‌هایش هم می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد. پس از همین الان شروع کنیم. همین الان الان.

اگر هنوز جای خاصی برای مطالعه انتخاب نکرده‌اید، اگر هنوز میز مطالعه‌تان را روبه‌راه نکرده‌اید و اگر هنوز به چشم یک داوطلب دکتری 96 به ساعت نگاه نمی‌کنید، همین الان شروع کنید. چه روزی بهتر از جمعه؟

اتاقتان را آماده کنید، میزتان را مرتب کنید و روی یک برگه زیبا اسمتان را بنویسید «دانشجوی دکتری 96» و بگذارید یک جای مناسب. بعد یک لیوان چای بنوشید، یک بسم‌الله بگویید و اولین لحظه‌های آماده شدن برای دکتری 96 را تجربه کنید. بسم‌الله…

اینستاگرام آزمون دکتری