جهت ثبت نام دکتری 1401 لازم است داوطلبان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1401 و تهیه کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، ثبت نام آزمون دکتری 1401 به صورت اینترنتی صورت می گیرد. بنابراین لازم است داوطلبان آزمون دکترا سراسری و ازاد در ابتدا کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1401 را با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی تهیه کنند و سپس با پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

تهیه یک کارت اعتباری جهت ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری 1401 سراسری و ازاد کافی است و داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور دکتری دانشگاه آزاد علاوه بر آزمون دکتری سراسری نیز هستند، نیازی به تهیه کارت اعتباری مجزا ندارند.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1401

برای تهیه این کارت اعتباری لازم است در طول مدت ثبت نام  دکتری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و از طریق سامانه ثبت نام اقدام به خرید آن کنید.

در تصویر زیر که مربوط به سامانه ثبت نام دکتری در سایت سنجش است، لازم است از منوی سمت راست بر روی گزینه خرید کارت کلیک کنید.

کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1400 - 1401

در صفحه‌ای که باز می‌شود، با انتخاب گزینه سریال ثبت نام دکتری و انتخاب دکمه «تأیید و ادامه» به صفحه‌ دیگری هدایت می‌شوید.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400 - 1401

در این صفحه‌ با وارد کردن مشخصات خود و انتخاب درگاه بانک به صفحه پرداخت الکترونیک می‌روید. هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.

با پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 1401، وارد صفحه‌ای می‌شوید که شامل شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری است.

شماره سریال ثبت نام دکتری 1400 - 1401

مطالب مفید برای داوطلبان آزمون دکتری 1401

 

سوالات متداول داوطلبان دکتری

کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری 1401 را از کجا باید تهیه کرد؟

کارت اعتباری ثبت نام دکتری به صورت آنلاین تهیه می‌شود. جزئیات خرید کارت اعتباری در این مطلب توضیح داده شده است.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری چقدر است؟

جهت اطلاع هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1401، کلیک کنید.

آیا برای شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد باید یک کارت اعتباری مجزا تهیه کرد.

خیر، نیازی نیست. تهیه یک کارت اعتباری برای شرکت در کنکور دکتری کافی است.

اینستاگرام آزمون دکتری