جهت ثبت نام دکتری 99 لازم است داوطلبان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 99 و تهیه کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری 99 اقدام نمایند.

میترسی از اخبار آزمون دکتری جا بمونی؟ ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

به گزارش پی اچ دی تست، مراحل ثبت نام آزمون دکتری 99 به صورت اینترنتی صورت می گیرد. بنابراین لازم است داوطلبان آزمون دکترا 99 سراسری و ازاد در ابتدا کارت اعتباری ثبت نام دکتری 99 را با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی تهیه کنند و سپس با پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

تهیه یک کارت اعتباری جهت ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری 99 سراسری و ازاد کافی است و داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور دکتری 99 دانشگاه آزاد علاوه بر آزمون دکتری 99 سراسری نیز هستند، نیازی به تهیه کارت اعتباری مجزا ندارند.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری 99

برای تهیه این کارت اعتباری لازم است در طول مدت ثبت نام  دکتری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و از طریق سامانه ثبت نام اقدام به خرید آن کنید.

در تصویر زیر که مربوط به سامانه ثبت نام دکتری در سایت سنجش است، لازم است از منوی سمت راست بر روی گزینه خرید کارت کلیک کنید.

کارت اعتباری ثبت نام دکتری 99 - 1400

در صفحه‌ای که باز می‌شود، با انتخاب گزینه سریال ثبت نام دکتری و انتخاب دکمه «تأیید و ادامه» به صفحه‌ دیگری هدایت می‌شوید.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری 99 - 1400

در این صفحه‌ با وارد کردن مشخصات خود و انتخاب درگاه بانک به صفحه پرداخت الکترونیک می‌روید. هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.

با پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 99، وارد صفحه‌ای می‌شوید که شامل شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری است.

شماره سریال ثبت نام دکتری 99 - 1400

مطالب مفید برای داوطلبان آزمون دکتری 99

اینستاگرام آزمون دکتری

بد نیست.میتونست بهتر باشه.قابل قبوله.خوبعالی (3 امتیاز , میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...