تمدید ثبت نام دکتری 1400 تا 12 آذر از سوی سازمان سنجش اعلام شد. اما سازمان سنجش مجددا مهلت ثبت نام را به طور غیررسمی تمدید کرده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

تمدید ثبت نام دکتری 1400 به طور غیررسمی تا 30 آذر

امکان ثبت نام با تاخیر جاماندگان از ثبت نام آزمون دکتری 1400 از طریق سایت سازمان سنجش وجود دارد.

به گزارش پی اچ دی تست، علیرغم اتمام مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1400، سامانه ثبت نام این آزمون هنوز با نام «ثبت نام با تأخیر» آزمون دکتری 1400 فعال است.

جهت ثبت نام مراحل زیر را طی کنید:

1. در ابتدا لازم است با پرداخت هزینه ثبت نام، نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1400 اقدام کنید. برای این کار بر روی لینک خرید کارت کلیک کنید.

سپس گزینه «سریال ثبت نام با تاخیر و پس از اتمام مهلت آزمون دکتری 1400» را انتخاب کنید و بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400

2- در این مرحله لازم است مشخصات خود را وارد کرده، یکی از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی را انتخاب کنید و بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

در حالی که هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400، معادل 150هزار تومان و هزینه ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی 850 تومان بود، هزینه تهیه سریال ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400، 270هزار و 850 تومان است.

ثبت نام جاماندگان دکتری 1400

3- اطلاعات درج‌شده را بررسی کنید و پس از اطمینان از صحت اطلاعات، تیک «ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام» را بزنید.

سپس گزینه «ادامه روند پرداخت» را انتخاب کنید.

4- سپس نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام به صورت آنلاین اقدام کنید.

هزینه ثبت نام باتاخیر دکتری

5- شماره سریال ثبت نامی را یادداشت کنید تا در ادامه بتوانید با استفاده از آن، وارد سامانه ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400 شوید و نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

6- وارد سامانه ثبت نام آزمون دکتری 1400 با تاخیر شوید. بر روی گزینه «تایید و ادامه بعدی» کلیک کنید.

ثبت نام جاماندگان کنکور دکتری

7- با استفاده از شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام که قبلاً خریداری کرده‌اید، وارد سامانه شوید.

8- یک عکس 3 در 4 مطابق اطلاعات خواسته‌شده در سایت آپلود کنید و گزینه «ارسال» را انتخاب نمایید.

مدارک ثبت نام با تاخیر دکتری 1400

9- پس از ارسال عکس، منتظر باشید تا عکس شما در محل مشخص‌شده در تصویر زیر نشان داده شود. پس از اطمینان از صحت عکس، بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

10- همه اطلاعات شناسنامه‌ای و تحصیلی خود را به دقت در فرم زیر تکمیل نمایید. در هر قسمتی که نیاز به کد داشتید، از گزینه «اطلاعات بیشتر» که در مجاور باکس خالی درج شده استفاده کنید.

گفتنی است سامانه ثبت نام هوشمند است و در مواردی که اطلاعات ناقص باشد، به شما هشدار خواهد داد.

11- در پایان بر روی گزینه «تایید» کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود. پس از اتمام ثبت نام، اطلاعات شما در قالب فرم زیر به شما نمایش داده خواهد شد و اطلاعات ثبت نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری برایتان پیامک می‌شود.

 

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال 1400 از 2 آذر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و تا 9 آذر ماه ادامه داشت. اما مهلت ثبت نام احتمالا تمدید شود.

تمدید آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1400

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 1400 و خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1400، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

گفتنی است با توجه به تصویب قانون سنجش و پذیرش در مجلس شورای اسلامی، آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی به صورت یکپارچه در روز جمعه 15 اسفند ماه 1399 برگزار خواهد شد.

احتمال تمدید ثبت نام دکتری 1400

گفتنی است با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، تمدید مهلت ثبت نام دکتری 1400؛ دور از ذهن نیست. در صورت تمدید ثبت نام دکتری 1400، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

البته به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم در مهلت تعیین‌شده نسبت به ثبت نام دکتری اقدام نمایند.

 

مطالب مفید برای داوطلبان آزمون دکتری 1400

سوالات متداول داوطلبا