ثبت نام دکتری 99 تا پنجشنبه 14 آذرماه تمدید شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال 1399 از 6 آذر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و تا 12 آذر ماه ادامه داشت. اما مهلت ثبت نام تا 14 آذر تمدید شد.

تمدید آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری 99 - 1400

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 99 و خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری 99، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

گفتنی است با توجه به تصویب قانون سنجش و پذیرش در مجلس شورای اسلامی، آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی به صورت یکپارچه در روز جمعه نهم اسفند ماه 1398 برگزار خواهد شد.

احتمال تمدید ثبت نام دکتری 99

گفتنی است با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، تمدید مهلت ثبت نام دکتری 99؛ دور از ذهن نیست. در صورت تمدید ثبت نام دکتری 99، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

البته به داوطلبان عزیز توصیه می‌کنیم در مهلت تعیین‌شده نسبت به ثبت نام دکتری اقدام نمایند.

مطالب مفید برای داوطلبان آزمون دکتری 99

سوالات متداول داوطلبان آزمون دکتری 99

آزمون دکتری 99 چه زمانی برگزار خواهد شد؟

زمان برگزاری آزمون دکتری 99 بر اساس اخرین خبر روز جمعه نهم خردادماه است.

آیا در صورت تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 99، امکان ویرایش اطلاعات نیز فراهم خواهد بود؟

بله، با تمدید زمان ثبت نام دکتری 99، داوطلبان می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

چند بار امکان تمدید ثبت نام آزمون دکتری 99 وجود دارد؟

معولا برای کنکور دکتری تنها یک بار مهلت ثبت نام آزمون دکتری تمدید می‌شود. اما با توجه به تعویق آزمون دکتری 99 در صورتی که فرصت مجدد ثبت نام آزمون دکتری در نظر گرفته شود، در همین سایت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اینستاگرام آزمون دکتری