سازمان سنجش در راستای فراهم کردن فرصت شرکت در کنکور برای متقاضیان کنکور دکتری 1400 که موفق به ثبت نام در بازه زمانی در نظر گرفته نشده اند، یک بازه زمانی چند روزه به عنوان تمدید مهلت ثبت نام دکتری 1400 در نظر می‌گیرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

تمدید ثبت نام دکتری 1400 به صورت غیررسمی

امکان ثبت نام با تاخیر جاماندگان از ثبت نام آزمون دکتری 1400 از طریق سایت سازمان سنجش تا 30 آذرماه وجود دارد.

به گزارش پی اچ دی تست، علیرغم اتمام مهلت ثبت نام کنکور دکتری 1400، سامانه ثبت نام این آزمون هنوز با نام «ثبت نام با تأخیر» آزمون دکتری 1400 فعال است.

جهت ثبت نام مراحل زیر را طی کنید:

1. در ابتدا لازم است با پرداخت هزینه ثبت نام، نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت نام دکتری 1400 اقدام کنید. برای این کار بر روی لینک خرید کارت کلیک کنید.

سپس گزینه «سریال ثبت نام با تاخیر و پس از اتمام مهلت آزمون دکتری 1400» را انتخاب کنید و بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400

2- در این مرحله لازم است مشخصات خود را وارد کرده، یکی از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی را انتخاب کنید و بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

در حالی که هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400، معادل 150هزار تومان و هزینه ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی 850 تومان بود، هزینه تهیه سریال ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400، 270هزار و 850 تومان است.

ثبت نام جاماندگان دکتری 1400

3- اطلاعات درج‌شده را بررسی کنید و پس از اطمینان از صحت اطلاعات، تیک «ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام» را بزنید.

سپس گزینه «ادامه روند پرداخت» را انتخاب کنید.

4- سپس نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام به صورت آنلاین اقدام کنید.

هزینه ثبت نام باتاخیر دکتری

5- شماره سریال ثبت نامی را یادداشت کنید تا در ادامه بتوانید با استفاده از آن، وارد سامانه ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری 1400 شوید و نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

6- وارد سامانه ثبت نام آزمون دکتری 1400 با تاخیر شوید. بر روی گزینه «تایید و ادامه بعدی» کلیک کنید.

ثبت نام جاماندگان کنکور دکتری

7- با استفاده از شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام که قبلاً خریداری کرده‌اید، وارد سامانه شوید.

8- یک عکس 3 در 4 مطابق اطلاعات خواسته‌شده در سایت آپلود کنید و گزینه «ارسال» را انتخاب نمایید.

مدارک ثبت نام با تاخیر دکتری 1400

9- پس از ارسال عکس، منتظر باشید تا عکس شما در محل مشخص‌شده در تصویر زیر نشان داده شود. پس از اطمینان از صحت عکس، بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

10- همه اطلاعات شناسنامه‌ای و تحصیلی خود را به دقت در فرم زیر تکمیل نمایید. در هر قسمتی که نیاز به کد داشتید، از گزینه «اطلاعات بیشتر» که در مجاور باکس خالی درج شده استفاده کنید.

گفتنی است سامانه ثبت نام هوشمند است و در مواردی که اطلاعات ناقص باشد، به شما هشدار خواهد داد.

11- در پایان بر روی گزینه «تایید» کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود. پس از اتمام ثبت نام، اطلاعات شما در قالب فرم زیر به شما نمایش داده خواهد شد و اطلاعات ثبت نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری برایتان پیامک می‌شود.

 

مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ 

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی از یکشنبه ۲ آذر می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در مهلت ثبت نام دکتری، امکان مشاهده، کنترل و