کارت شرکت در جلسه آزمون دکتری ۹۸ آخر بهمن ماه منتشر خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرگزاری آنا، مشاور سازمان سنجش زمان و نحوه دریافت کارت آزمون دکتری ۹۸ را تشریح کرد.

زمان انتشار کارت آزمون دکتری ۹۸

کارت آزمون دکتری ۹۸وی تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام‌شده کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما مربوط از روز سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد و لذا داوطلبان ضرورت دارد از روز سه‌شنبه ۳۰ بهمن‌ماه ۹۷ تا ساعت ۲۴:۰۰ پنج‌شنبه دوم اسفندماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما مربوط اقدام کند.

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۸ در فروردین ماه

توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه پیش‌بینی‌شده زمان آزمون دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۸ جمعه سوم اسفند ۹۷ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. مرحله اول آزمون متمرکز است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود و بدیهی است که پس از برگزاری آزمون کارنامه‌ای شامل نمرات خام، تراز، نمره کل و سایر اطلاعات دیگر در هفته آخر فروردین‌ماه ۹۸ در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده در نیمه اول اردیبهشت‌ماه ۹۸ اقدام به انتخاب رشته نموده و با توجه به کد رشته محل‌های انتخابی و حدنصاب نمره سنجش عمومی یا آزمون متمرکز که با هماهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو تعیین می‌شود، با توجه به سهمیه داوطلب به کد رشته محل‌های حائز حدنصاب معرفی خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری