اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکزسال 1398 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال 1398 ثبت‌نام و شرکت نموده‌اند، می‌رساند که نتایج مرحله اول آزمون دکتری 98 در بعد از ظهر روز سه‌شنبه مورخ 98/01/27 در قالب کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی خواهد بود.

کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولدکارنامه اولیه خود را مشاهده نموده و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه نمایند. آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، پس از دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه اقدام نموده و سپس کدرشته‌ محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند.

اطلاعیه تکمیلی درخصوص زمان انتخاب رشته دکتری 98 و زمان انتشار دفترچه‌راهنمای انتخاب رشته به همراه اعلام نتایج دکتری 98 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

 

گفتنی است با شروع انتخاب رشته دکتری 98، مشاوره انتخاب رشته دکتری در سایت پی اچ دی تست آغاز خواهد شد.

 

اینستاگرام آزمون دکتری