پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

انتشار اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تمدید مهلت و اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 98 منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است:

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال 1398 در تاریخ 98/01/28 و اطلاعیه اصلاحات دفترچه انتخاب رشته دکتری مورخ 98/02/03، با توجه وصول رشته‌های جدید و تغییر ظرفیت از سوی برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، ضمن اعلام اصلاحات جدید دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 98، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مذکور می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (98/02/03) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز یکشنبه مورخ 98/02/08 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه مورخ 98/02/03 و این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 98 از طریق لینک زیر قابل دریافت است.

 دریافت فایل سری دوم اصلاحات جداول و توضیحات دفترچه شماره 2 آزمون دکتری 98 

ثبت‌نام
باخبرم کن!

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
چرا؟!
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷ ب٫ظ

حذف کد رشته محل الآن؟!!!
اینجا برنامه ریزی اصلا هیچ معنایی نداره!