اطلاعیه دانشگاه اصفهان در مورد جزئیات مصاحبه داوطلبان مقطع دکتری این دانشگاه در سال 1398 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری 98 دانشگاه اصفهان به شرح زیر است:

۱- این دانشگاه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) را بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و نیز آزمون تخصصی (کتبی / مصاحبه) برگزار می‌نماید که اطلاعات تکمیلی در این مورد در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- داوطلبان حائز شرایط لازم است نسبت به ثبت نام الکترونیکی برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند و انجام ثبت نام الکترونیکی برای شرکت در مرحله ارزیابی اجباری می باشد. زمان ثبت نام الکترونیکی و جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.زمان مصاحبه دکتری دانشگاه اصفهان

۳- این دانشگاه، داوطلبان دارای رتبه برتر که در دانشگاه اصفهان پذیرش نهایی شوند؛ طبق شیوه نامه مصوب هیات امنا مورد حمایت مالی قرار خواهد داد.

۴- وجه ثبت نام برای ارزیابی تخصصی داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸، مبلغ ۸۵۰/۰۰۰ ریال معادل هشتاد و پنج هزار تومان می باشد که در زمان ثبت نام به صورت الکترونیکی دریافت می شود.

حدنصاب تراز دکتری دانشگاه اصفهان

جدول حدنصاب ترازها و تاریخ مصاحبه های مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸ دانشگاه اصفهان به شرح زیر می باشد:

 

جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه اصفهان

برای شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی این دانشگاه لازم است در تاریخ های اعلام شده مصاحبه دکتری راس ساعت ۸ صبح با در دست داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه زیر به گروه های آموزشی مراجعه نمایید. چنانچه ساعت مراجعه برای انجام مصاحبه تغییر یابد؛ از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکر مهم: انجام ثبت نام الکترونیکی برای شرکت در مصاحبه الزامی است. 

 

شهریه دکتری دانشگاه اصفهان

داوطلبان می توانند جهت اطلاع از جزئیات شهریه دوره‌های شهریه‌پرداز دکتری 98 این دانشگاه به لینک زیر مراجعه نمایند:

 

پیشنهادات:

مشاوره آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری