دانشگاه کاشان اطلاعیه ای درخصوص زمان برگزاری، مدارک لازم و سایر جزئیات برگزاری مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال 98 منتشر کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۳۹۸ که در انتخاب رشته خود کد یا کدهایی از رشته محل های این دانشگاه را انتخاب نموده اند، در صورت داشتن حدنصاب های علمی لازم می توانند تا ۹۸/۳/۱۵ (استثنائا برای رشته های حقوق جزا و جرم شناسی و علوم قرآن و حدیث تا تاریخ ۹۸/۳/۱۰) با مراجعه به نشانی اینترنتی https://register.kashanu.ac.ir نسبت به ثبت نام برای شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی اقدام نمایند.

بدیهی است داوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی (مصاحبه دکتری) در هر کد رشته محل این دانشگاه ثبت نام نمایند که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸ آنها در رشته گرایش مربوطه مساوی یا بالاتر از حد نصاب اعلامی دانشگاه کاشان باشد.

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط، ۸۰ درصد حد نصاب های اعلام شده برای داوطلبان آزاد خواهد بود.

مرحله ارزیابی تخصصی کلیه دوره های دکتری دانشگاه کاشان اعم از روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان از طریق مصاحبه شفاهی طبق جدول زیر و بررسی سوابق علمی انجام می شود.

 

مدارک الکترونیکی موردنیاز برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه کاشان

١- تصویر فرم تکمیل شده در خواست ثبت نام مرحله ارزیابی تخصصی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸ دانشگاه کاشان

۲- تصویر کارت ملی

٣- تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت وجود توضیحات در صفحه آخر شناسنامه، تصویر این صفحه نیز آپلود گردد).

۴- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸

۵- تصویر گواهی فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی ارشد (آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱/۳۱ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای دانش آموخته خواهند شد، می بایست تصویر گواهی تائید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ را آپلود نمایند).

۶- تصویر گواهی فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی (آن دسته از داوطلبان که دانش آموخته دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند، می بایست تصویر مدرک کاردانی را نیز آپلود نمایند)

۷- تصویر ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشدزمان مصاحبه دکتری دانشگاه کاشان

۸- تصویر ریزنمرات مقطع کارشناسی

۹- تصویر صورتجلسه دفاع از پایان نامه (ویژه دانش آموختگان کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای)

۱۰- تصویر صفحه اول مقاله چاپ شده (در صفحه اول مقاله، مشخصات مجله / کنفرانس و نام نویسندگان درج شده باشد) با نامه پذیرش مقاله (شامل مشخصات مجله و نام نویسندگان)

۱۱- تصویر گواهی ثبت اختراع مورد تأیید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران  

۱۲- تصویر گواهی بر گزیدگی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی خوارزمی، فارابی، رازی و ابن سینا

۱۳- تصویر جلد یا صفحه اول کتاب (مستند ارسالی باید نشان دهنده مشخصات تالیف یا ترجمه باشد) 

۱۴- تصویر کارنامه شرکت در آزمونهای زبان ملی و یا بین المللی . که در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد.

۱۵- تصویر مدرک وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

۱۶- تصویر حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان

تذکرات مهم:

۱- داوطلبان بایستی اصل و کپی کلیه مدارک شناسایی و نسخه کامل مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی از جمله پایان نامه های مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای خود را در روز برگزاری مصاحبه ارائه نمایند.

۲- احراز تمامی شرایط عمومی و اختصاصی اعلامی در دفترچه های شماره (۱) و دفترچه انتخاب رشته (شماره ۲) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸ برای کلیه داوطلبان ضروری است.

٣- کلیه داوطلبان که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه کاشان قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

مطالب پیشنهادی:

مشاوره آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری