دانشگاه کردستان طی اطلاعیه ای برنامه زمانی و سایر جزئیات برگزاری مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی در سال تحصیلی 98-99 را منتشر کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، شرایط و ضوابط پذیرش مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 98 دانشگاه کردستان به شرح ذیل است:

نحوه ارسال مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

داوطلب ملزم به آپلود تصویر مدارک درخواستی دانشگاه، به صورت الکترونیکی از تاریخ 1398/03/11 تا یک روز قبل از تاریخ برگزاری مصاحبه (در سامانه ای که به این منظور تدارک دیده شده است) می باشد.

آدرس سامانه آپلود مدارک www.edux.uok.ac.ir می باشد. ترجیحاً از مرورگرهای Firefox و یا Internet Explorer استفاده شود.

تذکر مهم: به هیچ درخواستی خارج از موارد ثبت شده در سامانه الکترونیکی ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا داوطلبان ضرورتاً از طریق سامانه اعلام شده برای ثبت درخواست و آپلود مدارک اقدام نمایند.

تذکر مهم: آموزش الکترونیکی نحوی ارسال مدارک در سامانه در یک اطلاعیه جدید مورخ 98/03/8 را می توان مشاهده نمود.

مدارک لازم جهت ارائه در روز مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

** ارائه اصل مدارک درخواستی در روز برگزاری آزمون شفاهی جهت برابر با اصل شدن الزامی می باشد.

** ارائه تصویر مدارک ذیل به ” صورت سیمی ” توسط داوطلب در روز مصاحبه دکتری الزامی می باشد.

1- کارنامه قبولی مرحله اول سنجش آزمون دکتری سال 1398

2- مدرک یا گواهی پایان تحصیلات مقطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد

3- ریزنمرات مقطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد

4- گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی ارشد حداکثر تا تاریخ 1398/6/31 برای دانشجویان سال آخر

5- شناسنامه و کارت ملی

6- گواهی استفاده از سهمیه ایثارگران

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه کردستان

7- حکم کارگزینی داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه مربیان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مربی، موظف به ارائه اصل و تصویر حکم استخدام رسمی ممهور توسط هیأت ممیزه مرکزی یا هیأت ممیزه منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط می باشند).

منحصراً مربیانی که واجد شرایط و ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور باشند، مجاز به استفاده از سهمیه مربی در این آزمون میباشند).

* بر اساس شیوه نامه اجرایی دوره دکتری سال 1398 سازمان سنجش آموزش کشور، در سال تحصیلی 1398-1399 پذیرش دانشجو به صورت تکمیل ظرفیت انجام نمی پذیرد و نیز با توجه به اینکه این دانشگاه پذیرش دانشجوی ورودی بهمن نخواهد داشت، لذا کلیه داوطلبان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد، ملزم به اتمام تحصیل حداکثر تا پایان “سی و یکم شهریور ماه سال جاری” خواهند بود.

توجه:

– داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر ارائه ریزنمرات و مدرک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه ریز نمرات و مدرک کاردانی نیز می باشند.

– در صورت عدم ارائهی هر یک از مدارک فوق الذکر در روز آزمون، انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.

– پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری مشغول به تحصیل بوده؛ مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

– پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند، باید برای ثبتنام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا مأموریت تحصیلی را ارائه نمایند.

– چنانچه در هر مرحله از ثبت نام و یا اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری نبوده است، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد.

 

– داوطلبان در صورت تمایل می توانند از امکانات رفاهی (اسکان و پذیرایی) مهمانسرای شماره 1 دانشگاه استفاده نمایند.

پیشنهادات:

مشاوره آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری