دانشگاه سیستان و بلوچستان با انتشار اطلاعیه ای مدارک مورد نیاز و جدول زمان بندی برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی سال 1398 را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، دعوت شدگان به مصاحبه دکتری این دانشگاه لازم است مطابق زمان بندی اعلام شده و به همراه مدارک و پیوست های ذیل، جهت انجام مصاحبه به این دانشگاه مراجعه نمایید.

مدارک و مستندات لازم برای ارائه در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان

1- اصل و کپی مدرک کارشناسی ارشد ، پایان نامه کارشناسی ارشد (در صورت فارغ التحصیلی) و ریز نمرات (کارشناسی ارشد).

تبصره 1: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخردوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 98/6/31 فارغ التحصیل می شوند، لازم است، اصل گواهی تأئید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی را ارائه نمایند.

2- اصل و کپی مدرک مقطع کارشناسی بهمراه ریز نمرات مقطع کارشناسی.

تبصره 2: آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه براصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست، اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

3- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی.

4- ارائه اصل نامه موافقت بالاترین مقام مسئول، و اصل حکم کارگزینی موسسه برای شرکت عضو هیئت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم که از امتیاز سهمیه مربیان در آزمون استفاده می نمایند.

5- تکمیل فرم شماره 1 بصورت تایپ شده زمان مصاحبه دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان

6- مستندات سوابق پژوهشی و فعالیت های تحقیقاتی

7- گواهی قبولی نمره زبان انگلیسی (در صورت داشتن گواهی) در آزمون های معتبر وزارت علوم TOLIMO – MSRT– IELTS –TOFEL

8- پرینت کارنامه قبولی آزمون سنجش علمی (مرحله اول و انتخاب رشته) سال 1398 سازمان سنجش آموزش کشور

9- اصل فیش پرداختی به شماره حساب سیبا 2177362604004 با کد شناسه 00101601000000085 نزد بانک ملی به مبلغ یک میلیون ریال (یکصدهزار تومان) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه سیستان و بلوچستان.

توجه: داوطلبین محترم که درکد رشته های مختلف مصاحبه می شوند، بایستی فیش های جداگانه پرداخت نمایند. اما اگر در دوره شبانه و روزانه همان رشته مصاحبه می شوند یک فیش پرداختی کفایت می نماید.

 

پیشنهادات:

مشاوره آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

 

اینستاگرام آزمون دکتری