مدارک لازم و زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه محقق اردبیلی در سال تحصیلی 98-99 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، جزئیات برگزاری مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری دانشگاه محقق اردبیلی در سال 98 به شرح ذیل است:

مدارک لازم مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی 

  1. احراز شرایط عمومی و اختصاصی  

  2. اصل و تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره تکمیل فرم ویژه داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ 98/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق  دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور باید تأیید شود).

  1. اصل و تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره- آن‌دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی

  1. اصل و تصویر شناسنامه وکارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان

  2. اصل و تصویر گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.
  3. اصل و تصویر کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی (جهت بررسی و امتیاز دهی)

  4. داوطلبان می بایست مبلغ 700000 ریال (هفتصد هزار ریال) برای هر رشته گرایش به صورت جداگانه بابت هزینه آزمون تخصصی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی یا  حساب شماره 510100004001072303022982 IR  به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه محقق اردبیلی واریز و فیش مذکور را در روز مصاحبه به همراه سایر موارد به مسئول مربوطه جهت تکمیل هر پرونده مصاحبه ارائه نمایند (لازم به ذکر است چنانچه داوطلب برای دوره های روزانه و نوبت دوم یک گرایش در مصاحبه شرکت نماید، نیازی به واریز دو فیش توسط داوطلب نمی باشد.)

  5. تکمیل فرم شماره 1 (بایستی معدل داوطلب با معدل اعلامی سازمان سنجش همخوانی داشته باشد و مسئولیت تفاوت آن به عهده دانشجو می باشد).

  • داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان، ایثارگران استفاده می بایست مدارک مستند به همراه داشته باشند که در غیر اینصورت سهمیه آزاد محسوب خواهند شد.

  • داوطلبانی که از سهمیه مربیان (رسمی یا رسمی آزمایشی) استفاده کرده اند، مدارک مستند (کپی حکم کاگزینی و معرفی نامه از دانشگاه محل خدمت با امضاء بالاترین مقام مسئول به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است سهمیه مذکور مختص مربیان شاغل در دانشگاه های سراسری دولتی می باشد.

برنامه زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی

برنامه زمانی انجام مصاحبه از معرفی شدگان آزمون دکتری سال 1398 دانشگاه محقق اردبیلی از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. مصاحبه در ساعت 8 صبح شروع می گردد.

لازم به ذکر است که عدم مراجعه در تاریخ های قید شده به منزله انصراف داوطلب تلقی می گردد.

 

پیشنهادات:

مشاوره دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مدارک مصاحبه دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

توصیه نامه مصاحبه دکتری

رزومه مصاحبه دکتری

زمان مصاحبه دکتری

فرم صلاحیت عمومی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری