دانشگاه های دارای پذیرش دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گرایش های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 1400-1401، گرایش های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی به شرح زیر است:

1) رفتار حرکتی

2) روان‌شناسی ورزشی

دانشگاه‌های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی در رشته رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی سراسری

ب. دانشگاه آزاد اسلامی

ظرفیت دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی دانشگاه آزاد

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1400 از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری 1400 که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب مفید برای داوطلبان دکتری:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی در سال 1400 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1400، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری