موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

گرایش های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری، رشته های رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی بدون گرایش است.

دانشگاه‌های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

 برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی در رشته رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری علوم ورزشی ـ رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

ب. دانشگاه آزاد اسلامی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد علوم ورزشی ـ رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب مفید برای داوطلبان دکتری:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته رﻓﺘﺎر ﺣﺮکتی و روانشناسی ورزشی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها