پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

گرایش های دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری، گرایش های دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت به شرح زیر است:

۱) ﻛﺴﺐ‌ و ‌ﻛﺎر ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ

۲) ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺧﺪﻣﺎت و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎوری اطلاعات

دانشگاه‌های دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

 برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون دکتری این رشته به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پریسا
بهمن ۲۸, ۱۳۹۹ ۵:۲۰ ب٫ظ

سلام. من ارشد آی تی (گرایش آی تی) و کارشناسی علوم کامپیوتر دارم. یک مقاله کنفرانسی دارم که میدونم برای دکترا کافی نیست. دو بار در دوران تحصیل آزمون دکترا دادم و رتبه خوبی هم آوردم ولی چون میدونستم مقاله ندارم نرفتم برای مصاحبه. الان به این فکر افتادم که درسم رو ادامه بدم. منتها نمیدونم با شرایطی که دارم اصلا این مدرک و وقت گذاشتن به درد من خواهد خورد یا نه.
به این فکر افتادم که مدیریت فناوری اطلاعات رو انتخاب کنم، البته امسال که برای مهندسی فناوری اطلاعات ثبتنام کردم و فکر کنم کار بیهوده ای انجام دادم. اما سوال من اینه که اگر بخوام مدیریت فناوری اطلاعات رو برای دکترا انتخاب کنم تو چه عناوین شغلی به دردم خواهد خورد و تو چه جور جاهایی میتونم ازش استفاده کنم؟ چون به نظرم اگه مدرک رو بگیری و ازش نتونی استفاده کنی یه کار بیهوده انجام دادی. و سوال بعدیم اینه که برای دانشگاه آزاد چه چیزهایی تو مصاحبه مهمه؟ اگر استادی در رشته مدیریت فناوری اطلاعات و گرایش کسب و کارهای هوشمند میشناسید ممنون میشم معرفی کنید تا مشاوره بگیرم و همه سوالاتمو بپرسم

حسینی
مهر ۲۶, ۱۴۰۲ ۱۲:۳۳ ب٫ظ
پاسخ به  پریسا

سلام این رشته در هیچ کجا امکان شغلی نداره به دنبالش نرید اصلا شناخته شده نیست