تغییر زمان برگزاری آزمون دکتری 99 به علت کرونا به 26 تیرماه قطعی شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

زمان برگزاری کنکور دکتری 99

بروزرسانی 16 اردیبهشت 99: زمان آزمون دکتری 99 به 26 تیر ماه موکول شد.

بروزرسانی 14 اردیبهشت: تغییر زمان آزمون دکتری 99 امروز اطلاع رسانی خواهد شد.

مهم: با توجه به شیوع کرونا، زمان برگزاری آزمون دکتری 99 به 9 خرداد تغییر پیدا کرد. 

سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد:

تغییر زمان آزمون دکتری 99به گزارش پی اچ دی تست، آخرین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به شرح زیر است:

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون ورودی دکتری ph.D  (نیمه متمرکز) سال 1399 بدین وسیله به اطلاع می‌رساند زمان برگزاری آزمون دکتری سال 1399 از روز جمعه مورخ 98/12/9 به روز پنجشنبه مورخ 99/01/28 تغییر می یابد.

اطلاعیه این سازمان درخصوص اعلام سایر اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون در روز دوشنبه مورخ  99/01/18 از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد. ضمنا کارت شرکت داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 99/01/25 از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهدشد.

زمان برگزاری کنکور دکتری ۹۹ تغییر کرد

اولین تغییر زمان برگزاری آزمون دکتری 99 در اسفند ماه رخ داد. در ابتدا تاریخ برگزاری کنکور دکتری 2 اسفند اعلام شد، اما خیلی زود به دلیل همزمانی با انتخابات مجلس شورای اسلامی به 9 اسفند تغییر پیدا کرد.

پس از شیوع کرونا در کشور از اوایل اسفند ماه، سازمان سنجش طی اطلاعیه ای خبر از تعویق آزمون دکتری به 28 فروردین ماه داد.

اما برای سومین بار نیز کنکور دکتری به تعویق افتاد. با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، سازمان سنجش خبر از تغییر زمان آزمون دکتری 99 به 9 خردادماه داد تا کنکور دکتری 99 با بیش از 3 ماه تأخیر برگزار شود.

تعویق زمان آزمون دکتری | تغییر تاریخ کنکور دکترا

تغییر زمان آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان آزمون دکتری 99 وزارت بهداشت، 22 و 23 خردادماه اعلام شده بود. اما کرونا بر روی برگزاری این آزمون نیز بی‌تأثیر نبود.

در اوایل اردیبهشت 99، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور خبر از تعویق آزمون دکتری وزارت بهداشت به 25، 26 و 27 خرداد ماه داد. همچنین با توجه به این تعویق، مهلت مجدد ثبت نام دکتری وزارت بهداشت نیز در نظر گرفته شد.

آیا تصمیم ستاد مبارزه با کرونا درخصوص تغییر زمان آزمون دکتری 99 اعلام شده است؟ چگونه از اخبار زمان آزمون دکتری 99 مطلع شوم؟

زمان جدید برگزاری آزمون دکتری 99 اعلام شده که در سایت پی اچ دی تست، کانال تلگرامی دکتری و یا پیج اینستاگرام دکتری اطلاع رسانی شده است.

آیا احتمال تعویق آزمون دکتری 99 وجود دارد؟

پس از اعلام لغو همه آزمون‌های بین‌المللی در اردیبهشت ماه، آزمون کارشناسی رسمی دادگستری (قرار بود در تاریخ 9 خرداد برگزار شود) و نیز تغییر زمان کنکور دکتری ۹۹ وزارت بهداشت، اعتراضات داوطلبان درخصوص تغییر تاریخ آزمون دکتری 99 بالا گرفت. برخی داوطلبان معتقدند که نباید تفاوتی بین داوطلبان آزمون‌ها باشد و لازم است زمان برگزاری آزمون دکتری 99 تغییر کند.

از طرفی برخی داوطلبان نیز با استدلال نامناسب شرایط روحی و روانی داوطلبان به علت تعویق چندباره کنکور دکترا و نیز مشخص نبودن زمان اتمام شیوع بیماری کرونا، خواستار برگزاری آزمون در موعد مقرر هستند.

تا امروز سازمان سنجش بر برگزاری کنکور دکتری 99 در موعد مقرر تأکید دارد. هر خبری در خصوص تغییر زمان آزمون دکتری 99 را در اسرع وقت به شما اطلاع خواهیم داد.

آیا احتمال لغو کنکور دکتری 99 وجود دارد؟

عدم برگزاری آزمون دکتری در حد یک شایعه در بین داوطلبان است. آن چه که تا به امروز از زبان مسئولین سازمان سنجش شنیده شده، تنها تعویق آزمون دکتری است.

آیا سازمان سنجش فرصت مجددی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون دکتری 99 در نظر نگرفته است؟

تا امروز چنین فرصتی برای داوطلبان دکتری فراهم نشده است. هر خبری در خصوص تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری در صفحه ثبت نام آزمون دکتری اطلاع رسانی خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری