داوطلبان مبتلا به کرونا تا فردا شنبه ۲۱ تیرماه ماه ۱۳۹۹ مهلت دارند نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری جهت شرکت در آزمون دکتری اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال 1399 که دچار بیماری کرونا شده‌اند، این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است.

داوطلبانی که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)، می توانند فرم خود اظهاری را از طریق سایت سازمان سنجش در آدرس http://register2.sanjesh.org/CoronaSelfsatisfaction9904/ تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری نمایند.

سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون ایشان را در بیمارستان یا در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهند رساند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات از روز ‌جمعه ۲۰ تیر ماه تا پایان روز شنبه ۲۱ تیرماه ماه ۱۳۹۹ است و پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

گفتنی است زمان آزمون دکتری 99، 26 تیرماه و زمان توزیع کارت دکتری 99، 23 تیرماه اعلام شده است.

 

اینستاگرام آزمون دکتری