کلید سوالات آزمون دکتری 99 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت؛ داوطلبان عزیز تا 14 مرداد فرصت دارند نسبت به اعتراض به پاسخنامه کلیدی اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، پاسخنامه کلیدی آزمون دکتری 99 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. گفتنی است پیش از این سوالات دکتری 99 نیز در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

اعتراض به کلید سوالات دکتری

جهت اعتراض به پاسخنامه کلیدی سوالات دکتری 99، لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و از منوی سمت چپ، وارد «سیستم پاسخگویی» سایت سازمان سنجش شود.

نحوه اعتراض به کلید سوالات دکتری 99

در صورتی که در سامانه عضو هستید، گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید و در صورتی که عضو نیستید، گزینه «عضویت در سایت» را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات لازم عضو سامانه شوید.

در وهله بعد لازم است از منوی سمت راست، گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب «دکتری» در بخش آزمون و «1399» در بخش سال، روی عبارت «جستجو» کلیک کنید تا بتوانید گزینه اعتراض به کلید سوالات آزمون را انتخاب کنید.

در این بخش، داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به درج اعتراض خود به پاسخنامه کلیدی منتشرشده از سوی سازمان سنجش اعتراض کنند.

نکات مهم درخصوص اعتراض به کلید اولیه سوالات آزمون دکتری

بر اساس اعلام سازمان سنجش:

  • درخواست داوطلبان به همراه مشخصات فردی و اطلاعات تماس برای کمیته‌های تخصصی ارسال خواهد شد تا مورد ارزیابی مجدد و بررسی دقیق قرار گیرد؛ لذا درخواست های مبهم، حاوی دلایل و مستندات ناقص و درخواست هایی که اطلاعات و مشخصات فرستنده مشخص نباشد، پیگیری نخواهد شد.
  •  با تکمیل این فرم مدعی هستید که سوال طراحی‌شده توسط اساتید دارای اشکال است؛ لذا در درخواست خود به دلایل و مستندات بطور واضح و شفاف اشاره کنید تا امکان پیگیری درخواست در کمیته های تخصصی در زمان کوتاه وجود داشته باشد.
  • این درخواست تنها یک بار به ازای هر سوال برای شما فعال و قابل ارسال می باشد. بنابراین، در ارسال اطلاعات دقت فرمایید و درنظر داشته باشید که پس از ارسال امکان اصلاح درخواست یا حذف درخواست وجود ندارد.

زمان اعلام نتایج دکتری 99

نتایج اولیه دکتری 99 مقرر است در دهه اول شهریور ماه اعلام شود. پس از انتخاب رشته دکتری 99 و اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری در دهه دوم شهریورماه، داوطلبان در مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها حضور پیدا خواهند کرد.

نتایج نهایی دکتری 99 در اواخر مهرماه اطلاع رسانی خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری