هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400 سراسری و آزاد از سوی سازمان سنجش اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان کنکور دکتری سال 1400 لازم است به منظور شرکت در این آزمون، در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. (جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ثبت نام دکتری 1400 کلیک کنید.)

مهلت ثبت‌نام از روز یک‌شنبه ۲ آذرماه آغاز شده است. آخرین مهلت ثبت نام دکتری 1400 روز یک‌شنبه ۹ آذرماه ۱۳۹۹ اعلام شده است.

داوطلبان لازم است در ابتدا با مراجعه به دفترچه ثبت نام از شرایط و ضوابط و نیز فرایند ثبت نام آزمون دکتری اطلاع پیدا کنند. جهت دریافت دفترچه ثبت نام دکتری 1400 کلیک کنید.

هزینه ثبت نام دکتری 1400

هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰

داوطلبان عزیز جهت ثبت‌نام بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰ به مبلغ ۱٬۵۰۸٬۵۰۰ ریال معادل صد و پنجاه هزار و هشتصد و پنجاه تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 1400 به صورت اینترنتی انجام می گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۱٬۵۰۰٬۰۰۰ (یک میلیون و پانصد هزار ریال) به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به خرید سریال ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به این که مقرر گردیده در مراحل مختلف فرآیند این آزمون خدماتی از طریق ارسال پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۸۵۰۰ (هشت هزار و پانصد) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

مراحل خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری

داوطلبان آزمون دکتری 1400 لازم است جهت خرید کارت اعتباری مراحل زیر را طی کنند:

1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org

2. کلیک بر روی عبارت ثبت نام آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری سال 1400

3. انتخاب گزینه خری دکارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری در صفحه جدید

4. انتخاب گزینه سریال ثبت نام دکتری 1400 و علاقمند به دریافت پیامک اطلاع رسانی بابت مراحل مختلف آزمون و طی کردن باقی مراحل شامل وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس

5. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400

6. دریافت شماره سریال 12 رقمی کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری

سوالات متداول داوطلبان درخصوص هزینه ثبت نام آزمون دکتری

هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400، چقدر است؟

هزینه ثبت‌نام دکتری 1400؛ در متن مقاله آورده شده است.

برای هزینه ثبت نام دکتری آزاد 1400 چقدر لازم است پرداخت شود؟

با توجه به این که آزمون دکتری سراسری و دکتری آزاد به صورت یکپارچه است، نیازی به پرداخت هزینه جداگانه ثبت نام برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد نیست. در واقع داوطلبان دکتری با ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری 1400 همزمان داوطلبان کنکور دکتری سراسری و کنکور دکتری دانشگاه آزاد محسوب می‌شوند.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400، چگونه پرداخت می شود؟

هزینه ثبت نام آزمون به صورت آنلاین از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت می‌شود.

آیا هزینه انتخاب رشته دکتری مجزا از هزینه ثبت نام آزمون دکتری است؟

دانشگاه سراسری برای انتخاب رشته هزینه جداگانه ای نمی گیرد. اما برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400 لازم است هزینه جدا بپردازید.

اینستاگرام آزمون دکتری